SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

INTERPRETACJA - badania lab, usg, rtg, inne Q/A

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 443252

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3481
pojawiło się bezpośrednio przed badaniem to samoistnie sie pojawia u mnie jak pojscie do dentysty tez ten stres nie boje sie a stres jakis jest

Cwiczyć i cwiczyć

napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1521 Napisanych postów 45399 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 450323
powertak
dieta od miesiaca trening tez

należałoby wprowadzić zmiany w odżywianiu i ograniczyć podaż związków purynowych, poczytaj o diecie przy podwyższonym kwasie mlekowym

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1521 Napisanych postów 45399 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 450323
zerknij jeszcze na art z potreningu.pl
1. https://potreningu.pl/articles/1313/kwas-moczowy--co-warto-o-nim-wiedziec
2. https://potreningu.pl/articles/5390/jak-powinna-wygladac-dieta-w-dnie-moczanowej 

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2142
Cześć zrobiłem sobie badania ze względu na słabe libido, chęci do działania/motywacje, senność, stany depresyjne itp. od dłuższego czasu (przed rozpoczeciem pracy na nocki również słabiej się czułem)
Pracuje na nocki od 2.5 roku, wiek 23 lata, staram się nie jeść śmieci, przestałem palić we wrześniu, nie pije alko od nowego roku, siłka minimum 3 razy w tygodniu lecz ćwiczę mniej więcej codziennie (po wstaniu by pobudzić krążenie). Ostatnio odkłada mi się sporo tłuszczu na brzuchu i pryszcze mi wyskakują głównie na plecach. Załączam wyniki, chyba miałem jeszcze kortyzol jak się pojawią nowe to zapodam

Zmieniony przez - ThePr0 w dniu 2018-05-20 00:39:17
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 392 Napisanych postów 2226 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 212745
Pełny lipidogram, glukoza, elektrolity, aspat, alat, bilirubina - to na pewno bym dobadał, może dhea-s
1

Confidence is silent. Insecurities are loud.

napisał(a)
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22 Napisanych postów 684 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28804
Zanik libido to sprawka wysokiego estro i prolki ale czemu masz wysokie to już kolega wyzej napisal w jakim kierunku musisz poszukac, ze swojej strony powiem zeby jak najszybciej zmienic prace na nockach sam tak pracowalem 3 lata i moge powiedziec ze moje wyszstkie problemy ze zdrowiem zaczely sie w tamtym okresie teraz moze zarobisz ale te same lub wieksze pieniadze wydasz w przyszlosci na leczenie.
2

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

napisał(a)
Ekspert
Taki zaburzony rytm dobowy niestety ma szereg niewłaściwych rzeczy dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, myślę że warto rozważyć co kolega wyżej napisał.

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na wągry?

Następny temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?

Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie 5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie Kiran Bassan - od pączków do hantli Kiran Bassan - od pączków do hantli 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych Sterydy nasilają trądzik Sterydy nasilają trądzik Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Nie żyje Scott Wilson, kulturysta Złotej Ery Nie żyje Scott Wilson, kulturysta Złotej Ery