SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Szczecinka w WL - 12.05.2018 Szczecinek

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 10026

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 355
Uwazam,ze Panie ze Szczecinka klasyfikujace sie na podium powinny w jakis sposob zostac mimo wszystko docenione. W koncu powinno klubowi zalezec na promocji takze a moze nawet przede wszystkim w "rodzinnej" miejscowosci.
napisał(a)
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 234 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5230
Zawodnicy każdego Klubu mają zawodników z całej Polski.Startują jako klub czyli jako miasto. Proponuje wykonać kolejne zawody nie mając żadnego budżetu i pozyskać tyle ile ja byłem wstanie. Szkoda, że taka mała ilość zawodników, mieszkańców Szczecinka oraz gminy Szczecinek wzięło udział. Zawsze to ja zajmowałem pierwsze miejsce jako zawodnik ze Szczecinka. W tym roku tak się nie stało i nie narzekam. Z zawodów jest bardzo zadowolony uzyskaliśmy pełną kwotę na pokrycie turnusu dla Jasia a nawet więcej. W przyszłym roku miszka89 proponuje do pomocy przy organizacji imprezy tym bardziej, że klub ani nikt na tym nie zarobił a wręcz przeciwnie dołożył.

Zmieniony przez - mgła86 w dniu 2018-05-18 13:36:45
napisał(a)
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 234 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5230
Za rok przemyślimy tą sytuacje.
napisał(a)
Początkujący
Mnie nie interesuje kto,ile zrobil i zarobil przy organizacj bo ja sie tym nie zajmowalam a pisanie,ze mnie nie bylo i nie pomagalam to troche jest nie na mjejscu tym bardziej,ze nie naskakuje na nikogo a zwracam uwage na posuniecie nie fair. Forum nie jest od tego zeby wypominac sobie jakies "zale" o ile takie sa z Twojej strony do srodowiska ze Szczecinka.
Gdybys spokojnie przeczytal dyskusje,zauwazylbys,ze Wzorek,ktory ma ogromne doswiadczenie przyznal mi racje,ze cos tu jest nie tak. Ale nie ma co sie unosic i obrazac bo to nie o to chodzi;przemysl nastepnym razem regulamin zeby byl bardziej sprecyzowany i sprawiedliwy.
napisał(a)
Początkujący
Napisales,ze malo osob ze Szczecinka wzielo udzial a i tak nie zostali docenieni w swojej kategorii... Sam sobie zaprzeczasz.
napisał(a)
Znawca
W przyszłym roku klub poprawi ten niesprecyzowany punkt w regulaminie i doceni zawodników ze Szczecinka. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Poprawimy ten punkt.

Zmieniony przez - mgła86 w dniu 2018-05-18 16:33:56
napisał(a)
Znawca
Pani Izabelo myślę, że już skończymy ta dyskusje. Jeżeli Pani denerwuje się kiedy koleżanka z klubu wygrywa to co ja mam więcej mówić. Pierwszy raz Pani wystartowała w zawodach siłowych a one różnią się od tych co Pani startuje. Przekazałem jasny sygnał sprecyzujemy ten punkt w przyszłym roku aby żaden mieszkaniec nie czuł się poszkodowany. Powodzenia i zapraszam za rok. Z mojej strony urywa temat.
1
napisał(a)
Początkujący
Nie wiem do kogo jest ten ostatni post ale z rozmowy wynika jakby do mnie. Dla sprostowania i unikniecia kolejnego nie porozumienia- nie jestem Izabela.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gminna Liga Wyciskania - Pieńsk 2018 r.

Jest serce dla CT Fletchera! Jest serce dla CT Fletchera! Ilona Świerk po raz drugi została mamą! Ilona Świerk po raz drugi została mamą! Ćwiczenia izolowane wydłużają czas regeneracji Ćwiczenia izolowane wydłużają czas regeneracji Mateusz Kieliszkowski zdobywa 2 miejsce World’s Strongest Man 2018! Mateusz Kieliszkowski zdobywa 2 miejsce World’s Strongest Man 2018! Wiosenny Lunch Box Wiosenny Lunch Box Lekcja od Arnolda Schwarzeneggera - pompa vs trening okluzyjny Lekcja od Arnolda Schwarzeneggera - pompa vs trening okluzyjny Piotr Piechowiak niczym grecki Bóg Piotr Piechowiak niczym grecki Bóg Ibuprofen może zmniejszyć Twoje jądra! Ibuprofen może zmniejszyć Twoje jądra!