SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

IGM Glory Time! DT / podsumowanie str.28

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18747

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 52312
WITAM WSZYSTKICH!

Po tygodniu regeneracji wracam ze zdwojoną siłą! Dla tych którzy mnie nie znają do niedawna brałem udział w teście IHS.

http://www.sfd.pl/_Test_sponsorowany_Masa_z_IHS_50/50__obły,_IGM,_krisss_zaw__podsumowanie_str_40_.-t901220-s40.html#post3

Do dzieła.

wzrost: 185 cm
waga: 97.5 cm
BF: 14%
klatka (na wydechu): 121 cm
Biceps: 42.5 cm
Noga: 67 cm
Pas: 89 cm
Łydka: 43.5 cm

Jeśli komuś się nie podoba, że przy świetle dziennym + światłocień, wybaczcie mój dziennik moje zdjęcia Flesz sprawia, że sylwetka staje się płaska. Mały pokój i poza tym robione samowyzwalaczem dlatego tak kadrowane.

Zdjęcia robione na zimno po I posiłku.

Muszę ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć pozowanie. Na zdj tyłem widać, że lewy bark jest wyżej niż prawy. W końcu udało mi się rozciągnąć chociaż lekko najszerszy

Przede mną ostatni okres masy na cyklu GVT WODYNa. Później redukcja.

10tki już za mną, tutaj filmik z treningu z działowym kolegą- Meju pozdro

Z testu została mi końcówka: Izolat, BCAA w tabsach, Omega 3, Iron Test a z poza IHS Vit D3.

Paczkę z produktami powinienem dostać jeszcze w tym tygodniu a dokładniej: Pure Whey, Crea Plus, BCAA Plus, Omega 3

Dawkowanie przy każdej wypisce.

LC z całą pulą węgli po treningu w formie rodzynek z cynamonem. Rotacje ilością węgli uzależnione od treningu.

Zapotrzebowanie ustaliłem na mniej więcej 4000kcal + 500kcal, B- 3g-3,5g, W-uzależnione od treningu, T- reszta.

Białka: Z mięs głównie wieprzowina, czasami wołowina; jaja; ryby
Węgle: Rodzynki
Tłuszcze: Tłuste ryby; Masło; jaja; orzechy

Zapraszam wszystkich do śledzenia moich poczynań

Edit. Zapomniałem o kolorze tła w tym dziale Jutro poprawie banery.

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-03-10 13:43:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 23860 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
Zapowiada się bardzo solidny dziennik , jednak kult ciała mnie nie pociąga , ale z chęcią pokibicuje

pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10118
siemka ! No kolego będę śledził , forma konkretna ;) wrzuc zdjecie supli jak już do Ciebie dotrą . Pozdro
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6861
ooo, będzie ciekawie, trening, micha i suple konkret. zdr ! ;)

tylko gdzie Ty masz te 14% bf ?

Zmieniony przez - krisss_zaw w dniu 2013-03-10 14:17:56
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21311
e to i ja się melduje i licze na porządną dawkę fot z szamy
o trening i reszte sie nie martwie bo juz pokazaleś na co cie stać
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 84994
nooo elegancko! Jedziesz! doszła do Ciebie PW?

ale ja przeklinam na tym filmiku, cham i prostak ze mnie
napisał(a)
wojo zmc Moderator
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 10678 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143827
Jest parę mankamentów do poprawy szczególnie plecy ale kwestia czasu.
Powodzenia !
Dział się rozwija nie długo nowy dziennik :)
Pozdrawia,m

Moderator działu: Odżywianie i Odchudzanie

Moje zmagania zapraszam :
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467-s3.html#post-18313623 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4730
Będę wpadał!
Powodzenia...:)

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Dziennik_treningowy_IHS__by_WiechoCn-t910219-s38.html
!!! REKOMP str. 28 - podsumowanie str. 38 !!!
!!!! REKOMP cz. 2 str. 39 !!!!

Filmik mojego autorstwa na konkurs GROUND GAME i IRON HORSE SERIES:
http://www.youtube.com/watch?v=4Gj5tekNkyo 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1569
szalej póki możesz bo już niedługo będziesz miał konkurencje i nikt tu nie będzie nawet zaglądał !
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 84994
a miałem się pytać Wojtka co to będzie za dziennik mała rywalizacja?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 52312
Dzięki Panowie! Jutro pojawią się filmy i zdjęcia, czyli tak jak zwykle
Meju rywalizacja? Nie mam najmniejszych szans jak wstawi zdjęcia, za dużo chłopa tutaj
Diana nie mogę się doczekać

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-03-10 22:28:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam do zaglądania :)!

Następny temat

Dzienniki treningowe Iron Horse - bannery

Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana