SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF - post przerywany po 35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!

Czy ktoś tutaj stosował post przerywany? Jak sprawdza się on na redukcji w wieku około 40 lat? Jakie są Wasze opinie, czy nie potracę mięśni? Tak od strony praktycznej może by ktoś coś poradzić?
Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
stosowali i mieli dobre rezultaty. niestety już ich nie ma z nami w sensie nie zaglądają. rafał i kuba - jedne z lepszych redu na forum

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid - trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś jednak jest jeden mały niuans. Kuba i Rafał najlepsze formy zrobili na zbilansowanej. A później dopiero zaczęli kombinować z IF.
Także byli, stosowali ale szału raczej nie było.
A ogólnie pewnie da się zrobić wszystko tak jak na każdej innej diecie i wiek tu ma średnie znaczenie jeżeli dobrze dobierze się podaż kalorii do celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez większość dni robię IF i znakomicie się to sprawdza. Bardzo zdrowy model żywieniowy, uaktywnia autofagię. Solaros dużo o tym wie i ma znakomite efekty sylwetkowe. Ja wykorzystuję IF dla zdrowia, tzn. w odróżnieniu od Solarosa jem stricte zdrowo. Bardzo cenię sobie IF i polecam.


Zmieniony przez - Kill-Bill w dniu 2017-05-21 16:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22591 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
Masz na forum cały dział poświęcony IF: https://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html
Przejrzyj sobie tam tematy podwieszone, popatrz w dzienniki - ludzie formę na zawody potrafią zrobić na IF, więc na pewno przy IF prowadzonym z głową mięśni nie stracisz.
Ja IF stosuję dlatego, że jest dla mnie wygodny - jem w godzinach, które mi pasują i mi się to sprawdza. Ale trzeba pamiętać, że IF nie jest cudownym środkiem na redukcję.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bilans kaloryczny jest najważniejszy tj.ponad godziny przyjmowania posiłków. To na nim należy skupić się w pierwszej kolejności, następnie można spróbować IF, jeśli to komuś pasuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W poszukiwaniu zaginionego "kaloryfera"

Następny temat

Krata na Lato 2017 moduł II -zadania i głosowanie

WHEY premium