SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IA femara, aromasin-jako zamienniki czystego IGF-1

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 580
wiadoo z igf-1 jest najpotezniejszym anabolikiem, jest drogi i slabo dostepny, cvzy za tem mialoby sens zastapisc go IA typu aromasin czy femara ktore powoduje oprocz obnizenia estrogenow gratis podnosza o ok 50% igf 1 wewnatrzustrojowe, i zatem powinno spowodowac przyrosty sily i masy bo 50 proc wzrost igf 1 to nie jest malo , co o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
aromasin nie podnosi igf jedynie femara podnosi o 25% - a co do siły i masy jak chcesz ja budować itp nie majac estrogenu

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 580
aromasin nie podnosi czy aby napewno., to moze byl arimidex, ok ale skoro femara podnosi nawet o 25 proc igf 1 to i tak bardzo duzo,, a bez estrogenu moznabudowac sucha mase bez tluszczu i wody i nadcisnienia,
to bez DHT nie mozna zbudowac sily i masy, estrogen jedynie pomaga wsmacniac kosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ja przerabiałem femare i daje ja tylko do wycinki a jak ty chcesz sie pobawic to mozesz ale pewnie stwierdzisz ze to nie srodek do budowania masy itp patrzac na igf

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
50sent1
aromasin nie podnosi czy aby napewno., to moze byl arimidex, ok ale skoro femara podnosi nawet o 25 proc igf 1 to i tak bardzo duzo,, a bez estrogenu moznabudowac sucha mase bez tluszczu i wody i nadcisnienia,
to bez DHT nie mozna zbudowac sily i masy, estrogen jedynie pomaga wsmacniac kosci

bzdury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 580
co bzdury ,uzasadnij czemu pelnymi zdaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
TO jest czysta teoria, myślałem nad czymś podobnym. Suplementowanie ATD/Aromasin aby właśnie podnieść IGF i testosteron. Brak estrogenu zniszczy Ci psychike, układ kostny, sprawność seksualną, cholesterol itd. Gra nie warta świeczki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Operacja pod narkozą a koksy?

Następny temat

Relacja z cyklu MASSDROL - X

WHEY premium