SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse Power jak dawkowac z druga odzywka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Posiadam powiedzmy Hp i aakg albo mono.
Jak to dawkowac :
hp porcja przed trniengiem a po treningu mono lub powiedzmy aakg.
Ok to rozumiem
Ale w takim razie porcji starczy na 50 dni treningowych wiec troche czasu to jest a w dakowaniu jest napisane stosowac 12 tygodni 3 tyg na hp i 4 tyg przerwy i potem znowu, czyli moje pytanie brzmi czy brac stlae ciagle tak ze hp przed treningiem a mono po i 50 dni trneingoych czy lepiej podzielic to na dwa razy miesiac na hp i mono a potem miesiac przerwy i znowu hp i mono ??


To jest pytanie ogolne nie dotyczy mojego cyklu tylko chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada w rzeczywistosci jak hp nie bierze sie samego tylko laczy z inna odzywka. Z gory dzieki za info

Zmieniony przez - vipquard w dniu 2009-10-25 23:33:12

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
czy jest jakikolwiek sens brac co durgi dzien(tak cwicze) i osbie odlozyc 25 porcji na za kilka miesiecy?
Moim zdaniem jak najbardziej tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
podpisuje sie pod postem wyzej
za tydzine chce sobie zorbic cykl HP + mono
(chyba ze ktos zna lepszy stak)
wiec rozniez bylbym widzeczny za odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15648
Cykl na kreatynie można robić od 4 do 8 tygodni. HP można brać tylko przed treningiem jedną porcję. Ważne żeby uzupełnić dzienny bilans monohydratem:
DT: 5 gr mono rano / porcja Hp przed treningiem
DNT 5 gr mono rano

Cykl mono + aakg
DT: 5 gr mono rano / porcja aakg przed treningiem ( ok. 3gr potem można próbować większe dawki, zależy czy będzie kopać )
DNT: 5 gr mono rano

Więc lepiej zrobić cykl 8 tygodni z hp + mono, a jak zostanie kilka porcji, to brać zamiast mono z rana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
czyli mono nie po trneingu w celu uzupelnienia po stracie podczas trniengu tylko z rana ??

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
mi pisali wczesniej ze HP przed treningiem a mono po
w dni nietreningowe w ogóle nie tykac HP? (moge dowiedziec sie dlaczego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15648
Kreatyną nic sie nie uzupełnia, byle by 10 gr w dt a 5 gr w dnt...
Poza tym użyj szukajki bo pełno tego typu pytań na forum...

Zmieniony przez - rockyy w dniu 2009-10-26 13:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7928
biezcie w dt mono z rana , hp przed treningiem, w nietreningowe tez biezcie i mono i hp nie oszczedzajcie az tak panowie, starczy wam hp nawet uzywajac codzien na za***isty cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Mono najlepiej brać z rana, przed śniadaniem. HP jest stackiem który bierze się przed treningiem bo zawiera w sobie bostery tlenku azotu. Nie ma co brać do tego dodatkowo innego AAKG, bo HP mocno kopie i tak. Mnie zaczyna szczypać skóra.
Przy typowym cyklu kreatynowy można brać 10g kretyny na dobre. Np DT. rano mono 5g, przed treningiem HP(4g kreatyn).
DN rano mono 5g. Można też po 12 godzinach wziąć 2 porcie mono 5g, ale nie trzeba.

Kretyne mozna brać wiecej niż 8 tygodni. To tzw stała suplementacja. Nie ma wtedy po tych 8 tygodniach takich fenomenalnych efektów jak na początku cyklu gdy organizm nasyca się kreatyną, ale idzie lepiej niż na sucho. Nie ma spadków spowodowanych odstawianiem kreatyny(np schodzi woda która każda forma kreatyny mocno ciągnie).Stała suplementacja to około 3g kreatyny na dobę brane rana. Można tak ciągnąć nawet 2 lata. Potem jakieś 2 miesiące przerwy i znowu standardowy cykl i przejście w stałą suplementacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
no OKej czyli
w DT: rano mono przed treningiem HP
w DNT: rano HP i mono?

bylem dzisiaj po sklepahc popytac sie czy maja HP i w jendym wlasciciel powiedizal ze nie ma i miec nie bedize poniewaz mieli go wycofac ze wzgledu na jakas substancje szkoliwa kotrej tam nie powinno byc komus cos o tym wiaodmo?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Nic nie wiadomo. Tydzień temu kupiłem w sklepie SFD. W sklepach treka(witamin shop)też mają HP. Może jakieś PH dorzucają, jak to amerykańce do swoich odżywek? Nieźle mnie ostatnio sponiewierało na HP... Choć spadki tez miałem większe niż normalnie po kreatynie... Może coś tam siedzi? Nie...
Nie bierz razem HP i mono. Rano bierz mono i to wystarczy. Ewentualnie w porze o której masz trening możesz wziąć HP, choć nie ma takiej potrzeby.
Mnie po HP klepie ostro, i nie wyobrażam sobie bym miał to znosić bez jakiegoś treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
czyli dobrze sie zapowiada :P
1000 gramow
1 poracja rowna 20 gramom
czyli wychodzi 50 porcji
wiec jak ebde jadl jedna dziennie to i tka mi wystarczy az na 50 dni razem z mono(a to juz calkiem sporo jak na cykl)wiec chyba moge brac codzennie?

czy jest jakikolwiek sens brac co durgi dzien(tak cwicze) i osbie odlozyc 25 porcji na za kilka miesiecy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy shogun i synthesize MHF-1 czy ktoś wie

Następny temat

Odżywki - prosze o pomoc w doborze

WHEY premium