SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Horse Power - następca Xpanda! Już dostępny w sprzedaży! Poczuj moc Kre-alkalyn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22013

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 14530 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62110

Najnowszy produkt już za kilka dni będzie dostępny tylko i wyłącznie w kilku (3-4) wybranych sklepach internetowych.

Dwoma z nich będzie TESTOSTERONE.PL oraz MUSCLE-ZONE.PL !!!

50 MEGA PORCJI

1 PORCJA ZAWIERA:

- prawie 20 gram aktywnych substancji!
- 1500 mg Kre-Alkalyn & 1500 mg Creatine Ethyl Ester & dodatek tri-creatine malate
- 4000 mg AAKG & etyl ester argininy & A-KIC
- duża dawka betainy
- 1500 mg l-tauryny
- matrix regenerujacy - l-glutamina oraz n-acetyl glutamina
- firmowy matrix składający się z beta-alaniny, etyl estru jabłczanu cytrulliny, oleju mct, rutakarpiny, l-norwaliny, glikcojaminy
- dodatek R-ALA

50 porcji wystarcza na pełen cykl!

Testosterone.pl TEAM sugeruje sposób użycia:

*** dni nietreningowe ***
1/2 porcji rano na czczo
1/2 porcji 30 min przed posilkiem 6-8 godzin po pierwszej porcji (np. przed 4 posilkiem w ciagu dnia)

*** dni treningowe ***
1/2 porcji rano na czczo
1/2 porcji 30 min przed treningiem
1/2 porcji od razu po treningu wraz z węglowodanami, ew. przy dietach low-carb, bez węglowodanów!

CENA PRODUKTU
1000 gramowe opakowanie wystarczające na ok.40 dniowy cykl - 159 PLN (CENA PROMOCYJNA) !!

Produkt będzie dostępny w sprzedaży za dosłownie pare dni - ale już przyjmujemy zamówienia, ilość ograniczona!
Pozdrawiam.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 14530 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62110
Produkt można zamówić tutaj - http://testosterone.pl/product_info.php?products_id=561

Przy zamówieniu 2 lub więcej produktów, w którym jednym będzie Horse Power - niespodzianka

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 7171 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74292
starcza na tyle samo co storm a i jeszcze tanszy
sklad tez niezly
no zobaczymy,zobaczymy
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19745
zaczynam żałować że zamówiłem storma dobrze że chociaż trochę taniej kupiłem bo ten produkt zapowiada się ciekawie szkoda że nie dałeś skana dokładnego składu.

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

napisał(a)
Ekspert
Nie mogę sie doczekać kiedy dorwę go w ręce!
Będziemy pierwsi na świecie!! Premiera w USA za 2 tygodnie!!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 23103 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106420
produkt ciekawy
jaka cena po promocji?
napisał(a)
Ekspert
o ile nie podniosą nam ceny - 179-199 zeta
miałem puszkę w ręku (jeszcze bez proszku) i widziałem skład, prawdziwa bomba , a znając Ultimate Nutrition nie bedzie wałka

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

napisał(a)
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3189 Napisanych postów 63095 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 715972
slyszalem o tym juz jakies 2 miechy temu, myslalem ze bedzie troche wczesniej
chociaz i tak 'wpadł' mi test universala wiec horse power z jakims spalaczem najprawdopodobniej wypborbuje jakos w maju
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 6889 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 100566
no ciekawie wygląda i cena dobra

po promocji ile będzie kosztowąc wiesz może ??
bo napewno teraz nie kupie
napisał(a)
Ekspert
napisalem wyzej
pozdrawiam!

ps. zawsze mozesz zamowic teraz i okreslic kiedy ma byc wyslane :)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 6889 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 100566
a no jest nie zauwazyłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie ???

Następny temat

potrzebana mala porada

Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Leksykon suplementacji: Melatonina Leksykon suplementacji: Melatonina Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie?