SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon wzrostu-wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
Witam. Mam pewien problem.Mam 15 lat i 170 cm wzrostu,60 kg wagi.Chciałbym jeszcze trochę urosnąć.Mój tata ma 170cm wzrostu a mama 158cm.Co mam robić żeby urosnąć.Od jakiegoś czasu biorę witaminy VIGOR COMPLETE 1 raz dziennie czy to coś pomoże?Prowadzę raczej siedzący tryb życia.Wiadomo jak to w szkole.Mam 4 razy w tygodniu wf.polecają witaminy Odżywiam się tak średnio.I jeszcze takie pytanie kiedyś czytałem że np. wysiłek fizyczny,zimno,zwiększają wydzielanie hormonu wzrostu.Proszę bardzo o pomoc chce jeszcze urosnąć.
Czytałem też że takie czynniki zwiększają poziom hormonu wzrostu W większych ilościach jest wydzielany w czasie"stresu" wywołanego przez:
- ból
- zimno
- urazy
- zabiegi chirurgiczne
- strach
- wysiłek fizyczny
- stan hipoglikemii
- długotrwały głód po wstrzyknięciu insuliny
- glukagon
- wazopresyna etc.
Czy to prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Jedz zdrowo i rośnij ...

Twój kościec cały czas się rozwija. Jedni pełnię rozwoju osiągną w wieku lat 18 a inni w wieku 21 lat. Więc spokojnie.


Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-10-22 13:50:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
Wiem ale czy te czynniki zwiększą poziom hgh? Czy jak np będę się kładł z pustym żołądkiem albo kładł się spać po wysiłku fizycznym czy to coś pomoże na wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie masz większych zmartwień?
W tym wieku powinieneś biegać za piłką i zaczynać interesować się dziewczynami.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Asymetria barków

Następny temat

Kurza klatka[?] Pomocy !

WHEY premium