SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon wzrostu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Witam wszytskich!

Mam do Was pytanie:
czy ktoś stosował kiedyś HGH, lub ewentualnie zna kogoś kto to robił i może mi powiedzieć co nieco o wynikach?
O hormonie krąży legenda złotego środku, podobnie nie ma on prawie żadnych efektów ubocznych, a jednocześnie wykazuje działanie anaboliczne wobec mięśni, a kataboliczne wobec tłuszczów. Żadnych skoków testosteronu, żadnych zagrożeń przy rozsądnym stosowaniu.
Tyle teorii...teraz chciałbym się dowiedzieć co nieco praktyce.
Wiem, że jest to środek diabelnie drogi, ale załóżmy, że mnie za niego stać. Wiem również, że dobrze go łączyć z niektórymi sterydami, jako dodatek wybrałbym Winstrol.
Mam pewne doświadczenie w kulturystyce, jednakże fatalne predyspozycje genetyczne, co owocuje tym, że mam obtłuszczony brzuch i mięśnie zbyt małe w proporcji do włożonego wysiłku i poświęceń.
Kiedyś próbowałem cyklu złożonego z deci i wina, jednak niestety wraz ze wzrostem całej masy urósł mi również brzuch. (przy stosowaniu odpowiednich proporcji kalorycznych). Większa część efektów tej kuracji niestety obecnie przeminęła z wiatrem.
Dlatego zastanawiam się nad kuracją hormonem wzrostu, jeżeli w ogóle mam dalej się 'w to bawić'.
A więc (wiem, powtarzam się) bardzo zależy mi na opini kogoś kto miał z tym więcej do czynienia niż czytanie relacji z sieci.
Interesuje mnie również kwestia podróbek. Czy ktoś wie jak łatwo się naciąć? (HGH jest podobno jednym z najbardziej podrbianych środków)
Czy ktoś zamawiał rzeczy np. ze strony http://www.pharmaeurope.com/ i wie, że ci ludzie nie robią w przysłowionego balona?
(ceny są droższe niż 'uliczne', lecz jestem w stanie przepłacić, jeżeli będę wiedział, że dostaję to co zamawiam)
Będę wdzięczny za wszelkie rady i komentarze.

Pozdrowienia,
Scorpio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Mam znajomych ktorzy jechali na samym hgh-wyniki mieli doskonale.
Wiadomo,ze dorzucajac inne srodki byloby lepiej,ale ryzyko narobienia sobie duzej szkody wzrasta kilkukrotnie,dlatego jesli hgh to tylko solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Czy mi sie zdaje czy tam amp deki kosztuje prawie 80 zyla? Ladne jaja.
Zwroc uwage na :

Since laws differ from country to country, we recommend you to contact your local FDA or customs office regarding the regulations and restrictions of your country

Moze napisali to dla picu, ale nie byloby ciekawie gdyby ci sok na granicy przeswietlili i stracilbys duze pieniazki :(

Swoja droga troche zdziwiony jestem. Jesli to mozna kupowac w ten sposob to "nielegalnosc" sterydow nabiera zupelnie innego znaczenia. Firma wyglada na pozadna.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 834
wiem jak dziala hormon patrzac na kolege. wzial 16cm to tluszcz mu sie spalil a sila na klatke skoczyla o 45kg. ale tak: kupujac hormon z rosji to jest prawdopodobne ze zlapiesz cos typu bialaczka lub hiv po drugie hormon musi byc w lodowce non stop przetrzymywany. bo jesli ptrzymasz go kilka godzin w np temp pokojowej to juz mozesz go wylac i dlatgo glownie ludzie twierdza ze kupili podrobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
No to stary nie wyobrazam sobie jak oni ci to wysla. Chyba, ze odbior osobisty na biegunie jest.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Odpowiem wszytskim po kolei.

Artlite: Ceny są drogie jak na Polskę, jak na taką Francję, Niemcy etc. są taniutkie.
A jeżeli chodzi o ową informację odnośnie regulacji prawnej uważam, że jest ten sam pic jak przy stronach z crakami, których to programów musisz niby oryginalną wersję. Podobnie przecież przysyła się nasiona ganji do Polski z Holandii, znam też stronę gdzie można kupić składniki do przyrządzenia niemal każdego psychodelika (w tym niezwykle żadkiego DMT, części składowej Ayahuasci - świętego napoju Indian)
Informacja jest zamieszczana, żeby nikt się do nich nie doczepił. A ryzyko sprawdzenia na granicy jest znikome (w końcu paczka nie jest podpisana 'sterydy').

Danmosak: W takim układzie ładne wyniki. Czy wiesz z czym go łączył i jaką dietę stosował?
Natomiast jeżeli chodzi o zagrożenie chorobowe - obecnie HGH nie robi się już podobno z trupa, lecz tworzy syntetycznie. Ten czysto ludzki podobno w nielicznych przypadkach prowadził do demencji mózgu :) [ale pewnie też dawnka była istotna, żeby coś takiego wystąpiło]
Kwestia przechowywania też nie jest taka skomplikowana, bowiem sprzedaje się go obecnie w postaci proszku, który dopiero tuż przed użyciem się rozpuszcza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Scorpio93 ile masz lat, znam ludzi ktozy stosuja stosowali i beda stosowali HGH wedlog mojej wiedzy nie jest to katki idealny srodek. Przyjmowanie go bez przyjmowania innych srodkow (jak insulina) mija siee z celem i moze przyspozyc dodatkowych skutków ubocznych. Ponadto wcale nie jest on taki super napewno pomaga w gubieniu łuzczu ale jesli odrzywiasz sie zle to mozesz tracic rowniez miesnie a nawet kosci co wiąze sie z naprawde powaznymi problemami. Jak chcesz pogadac na temat tego srodka to dezwij sie na priva. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
....jesli przesadzimy z innymi srodkami9mata,deca,tesc) to skutki uboczne mozna jeszcze wyleczyc...jesli przesadzimy z hgh to skutki uboczne sa NIEODWRACALNE.

Festus-dlaczego branie samego hgh mija sie z celem? Dziala doskonale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Kijanka, co masz na mysli piszac o leczeniu skutkow ubocznych testa i mety? Rozwin temat.

Scorpio, te ceny sa po prostu z kosmosu. W Grecji gdzie dochod netto moze jest nizszy niz we francji i niemczech, ale znacznie wyzszy niz w polsce deka kosztuje 2 euro/amp! Jesli ktos ciagnie na jednej ampulce 14 euro to wg. mnie jest zwyklym ****em. Bo zauwaz, ze to jest 700% przebicia. Inna sprawa, ze nie kazdemu to przeszkadza i nie kazdego boli. Twoja kasa - twoj wybor

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Mialem na mysli,ze jesli przeholujemy z np. tesciem to rozp.... sobie gospodarke hormonalna,ale jest jeszcze b.duza szansa,ze wrocimy do rownowagi.
Jesli przeholujemy hgh to tej szansy nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Z HGH przesadzić jest trudno, bo ta przesada kosztuje niebotyczne wręcz dla zwykłego śmiertelnika pokłady kasy.
Jeżeli chodzi o ceny - tak tania deka jest deką, którą można kupić legalnie w aptece, ceny czarnorynkowe są zawsze strasznie przesadzone. HGH w aptece bez recepty nie kupisz chyba nigdzie.
A przesada - jasne, że mnie boli i to strasznie, ale cóż czynić przy różnorakiej prohibicji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Kijanka z wielu powodow jestes na forum nie od dzis i gdybys poczytal posty z przed prau lat na temat SGH to wiedzial bys dlaczego. POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srodek na wypadanie wlosow

Następny temat

SALBUTAMOL

WHEY premium