SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Hmm jak myslicie prawda czy nie ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
hmm sorki jelsi nie ten dzial ale co o tym myslicie ?? mi sie wydaje ze to moze byc prawda bo dobrze wychodzi..

http://dlugosc.pl/ankiety/47637/dlugosc/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4794
haha dobre
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14191
W chuuja walisz - bylo juz ;]
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 10949 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65995
Wypelnilem juz

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15087
no bylo juz bylo :D waleczek :d

On ;)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40575
dzial nie ten ;O i wiedzialem ze to wałek kiedy było pytanie o podanie imienia wiec podałem złe ;) a co cie interesuje kto ma jak długiego ch**a ;/ ?

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
bez urazy panowie tak sams ie dalem zrobic;p tylko zabawa;) pozniej wkleje srednia bez imion itd .. pobrechtamy sie ;D
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55028
no ja tez wypełniłem i zarazem w hoojca sie dałem zrobi

3 mechy bez treningow!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1335
k.urwa

Mocy przybywaj ;]

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11377
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22004
ale mnie przerolowałeś hry hry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na RETABOLIL

Następny temat

wino+meta

Zdrowe barki w pięciu krokach Zdrowe barki w pięciu krokach Okiem Prezesa: Mistrzostwa Polski PZKFITS Kielce 2018 - Europa, Świat Okiem Prezesa: Mistrzostwa Polski PZKFITS Kielce 2018 - Europa, Świat Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Bradley Martyn – siła i rozmiar Bradley Martyn – siła i rozmiar Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czekoladki low carb a'la kinder country Czekoladki low carb a'la kinder country