SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hey Girls, Hey Boys - Supermass Az - There we go!! - podsumowanie str.39!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
gdzie krzykacze sie pytam
no gdzie?

sa efekty krzykaczy kur*a brak!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Masz brzydki kształt klatki, genetyka co poradzisz.
Ale przyrosty są naprawdę duże, pozdrawiam, sogacz.

Zmieniony przez - nevalainen w dniu 2011-12-28 16:44:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
solaros
gdzie krzykacze sie pytam
no gdzie?

sa efekty krzykaczy kur*a brak!
elo jestem Co to za podnieta . pit nabił troche wody, a z autopsji wiem ze kilka tyg i sylwetks sie zmieni ,oj zmieni si e. Wiec nie ma co sie podniecać! :D

Bedzie tak samo jak wczesniej , zrobił redukcje na ud2.0 było si kilka tyg pozniej dał foty a tu zonk sylweta zalana, (cofniecie o kilka tyzi) Pit pocwiczysz kilka lat to zdasz sobie sprawe jak Ja co to jest miesien a zwykle nawodnienie!

btw ładnie poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
sol a tak btw efektow to napisze tak. ide na siłke wypijam po drodze 2 porcje jacka3D , lekka rozgrzewka kilka machniec na bica i mam 2 centy wiecej w biku , jeszcze raz napisze , trzeba lat zeby zbudowac porzadną sylwetke z kiloma kg miesa. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Arek a teraz szczerze jakie masz zdanie na temat tych uderzeniowych dawek Omega 3? Był sens?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
djfafa
Arek a teraz szczerze jakie masz zdanie na temat tych uderzeniowych dawek Omega 3? Był sens?


Powiem tak - udeżeniowych po 40g chyba nie. Nie odczułem nagłego przypływu mocy/masy. Natomiast 20g dziennie w stałej suplementacji zdecydowanie tak ! Jak widać musiało mieć to wpływ na wrażliwość insulinową, bo nie zalało mnie zbytnio. Dobre sampoczucie to też na pewno po części zasługa dużych dawek o3.

20g zamierzam naqwiać stale, jak napisałem, więcej raczej nie ma sensu, szkoda siana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dziękuję też wszystkim za pozytywne komentarze, to motywuje do dalszej ciężkiej pracy. Teraz mono i Anacyclus pyrethrum Extract
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
pitbull61

20g zamierzam naqwiać stale, jak napisałem, więcej raczej nie ma sensu, szkoda siana


a na 20g nie szkoda?

btw-bo okresie nasycenia nie ma sensu naqrwiac takich dawek!
bo blony juz zmienily sklad wiec dawki ~5g dadza rade!


tydzien,dwa x20-40g
pozniej mniejsza dawka
bo i nasycenie juz za Toba
bo i mniejsze dawki (2-3g!) dzialaja juz

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
solaros
pitbull61

20g zamierzam naqwiać stale, jak napisałem, więcej raczej nie ma sensu, szkoda siana


a na 20g nie szkoda?

btw-bo okresie nasycenia nie ma sensu naqrwiac takich dawek!
bo blony juz zmienily sklad wiec dawki ~5g dadza rade!


tydzien,dwa x20-40g
pozniej mniejsza dawka
bo i nasycenie juz za Toba
bo i mniejsze dawki (2-3g!) dzialaja juz


No nie wiem, jeszcze mnie nie przekonałeś...

Musisz się bardziej postarać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Arek a co z testem ze zranieniem się, miałeś zrobić, chyba że pisałem a mi umknęło.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy co i jak prosze o pomoc

Następny temat

Moc

WHEY premium