SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hey Girls, Hey Boys - Supermass Az - There we go!! - podsumowanie str.39!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
dabadu
kvrwa... jak ja patrze na te twoją szamke to mnie skręca... muszę kiedyś posiedzieć w kuchni i coś zrobić smaczenijeszego
umiem i lubię, ale mało czasu :/
W jaki sposób robisz sosy np do mięs? z torebek czy inczej (tzn lepiej jakościowo pewnie) ?

Pozdrawiam


Stary, ja gotuję przed snem przeważnie, też nie mam czasu zupełnie
Sosy, jeśli robię to naturalnie nie z torebek. Dużo przypraw, czasem trochę mąki żytniej, aby zagęścić sos, ale żadko

GLODCIS
bravo Pit zawsze sie dobrze czyta twoje wypociny
powodzenia i cisniesz!piss


Cieszę się, że się podoba. Brawa nie ma jeszcze za co bić ;)

BPL-G - o co kaman ?

Jutro wypiska z dzisiejszego trenu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nic musialem sobie powiadomki wlaczyc
bo cos sie pierprzy na forum
niby mialem wlaczone a nic nie przychodzi po wpisce juz normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Pit może masz jakiś łatwy przepis na Sos do spaghetti, bo dzisiaj dałem mięso mielone, cały koncentrat, sól, pieprz i słodką paprykę to do tej pory się ze mną nie da wysiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nestaa
Pit może masz jakiś łatwy przepis na Sos do spaghetti

idziesz do sklepu
i prosisz o dobry - wcale nie najdrozszy - sos do spagetti

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Szkoda, że w nim mięsa nie ma..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
Pit jak ci podchodzi DAA?? z blokerem kortyzoul cos lepiej niby ma dzialac niz solo?

btw
sos do spagetti taniej wychodzi jak kupisz sobie pomidory z puszki, czosnek, chilli, ziola i gotowe ziom:) pisss

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Co do sosu do spaghetti, to jak GLOD.

Pomidory z puchy+koncentrat+zioła (oregano, bazylia, papryka słodka, chili)+cebula+czosnek+oliwki zielone i masz wypas sos. Często też dodaje szynki szwarcwaldzkiej z LIDLA (wzmacnia smak)

Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2011-12-14 10:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
GLOD - co do DAA, to teraz mam w Clomexie, ale nie za duża dawka tam jest. Brałem jednak solo i średnio jestem zadowolony. Sen bardzo na plus, natomiast zamiast nabicia czułem lekkie podlanie nawet..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dobra, mam kilka zaległych wypisek do wrzucenia, jest tu kto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
jest, wrzucaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy co i jak prosze o pomoc

Następny temat

Moc

WHEY premium