logo
zamknij zamknij

Herbata z bratka??

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27381

0 5 0
napisał(a)
mmario88
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1809
Cze, przeczytałem tu, że herbata z bratka oczyszcza organizm i zapobiega powstawania pryszczy, a więc kupiłem i piję to "gówno", bo nie dobre jak diabli. Dodajecie coś do tej herbaty żeby poprawić smak?? I tam pisze żeby pić to 2-3 razy(po każdym posiłku), czy tyle razy to pijecie??
Ile osób to stosuje i czy im to naprawdę pomogło?????

Drożdże??
Mam jeszcze jedno pytanko jak by mógł ktoś pomóc był bym wdzięczny. Również tu przeczytałem, że jedzenie drożdży pomaga a więc kupiłem, ale ma może ktoś jakiś przepis, z czymś to pomieszać chyba trzeba, bo same drożdże to chyba bym zjadł i WC.
Proszę was o odpowiedzi, z góry 100 krotne dzięki.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
grysik
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 643
Możesz kupić w aptece drożdże lekarskie w tabletkach - np. Dolovit Torula (preparat specjalnie stworzony do pomocy w walce z trądzikiem - źródło wit. B) lub Humavit.

~kosmiczny grysik~

napisał(a)
pEllE
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7893
tez pije codzien herbate z bratkka i łykam drozdze w tabsach i jest git a do smaku herbaty da sie przyzwyczaic po paru dniach pije ją jak wode:]

forsuj mięsnie

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10579 Napisanych postów 41126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Ta herbata to super sprawa
napisał(a)
mmario88
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1809
"Dolovit Torula" te tabletki można stosować bez kolsultacji lekarza??
Czy dostane je bez recepty?? I ile one kosztują?? I czy są skuteczne??
napisał(a)
grysik
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 643
Dolovit Torula to drożdże - tylko pod postacią tabletki. Pozwala to między innymi uniknąć stykania się z niezbyt zachęcającym do konsumpcji smakiem drożdży spożywczych. Dostaniesz je w aptece bez recepty. Cena około 15-20 zł za opakowanie. Tańszym odpowiednikiem jest Humavit (mniejsza cena i więcej tabletek). Skuteczność jest indywidualna - innymi słowy mogą pomóc w walce z problemami z cerą.

http://www.roche.pl/otc/lek.php?lid=37 

~kosmiczny grysik~

napisał(a)
patka@wp
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1
Czesc hrabata z bartatka dziala jak sie ja dopowiednio stsoujenajlepszy ma skutek kiedy piejmy ja nadczo codzinnie rano. wieczorem przed pojsciem spac powinnismy ja zaparzyc przykryc talerzykiem i tak ja zostawic do rana! gdy wstajemy pijemy ja przed sniadaniem! mozna rano dolac troche cieplej wody zeby nie byla zimnapic okolo 3 miesiecy! Ona chamuje wydzielanie stanów ropnych! nie powoduje ze syfy znikaja poprostu je chamuje! na pryszcze ogolnie polecam serie mikrodermabrazji i po problemie pozdrawiam
napisał(a)
konrados09
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2159
pije 2 miechy to herbate i duzo lepsza cere mam
napisał(a)
ma91
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 77
można też łykać wyciąg z bratka w tabletkach, dla tych którzy nie lubią herbaty z bratkiem. Co do droźdźy to tonik benzacne zawiera z nich wyciąg.

zamiast mikrodermabrazji wystarczy użyć retinoidów, kwasów AHA lub kwasu azelaizylowego.
napisał(a)
sathiel
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Ja też piłem herbatę z bratka, na mnie szybko podziałała. Najpierw wysypało mi dużo pryszczy, a później oczyściło cerę. Od tego czasu sporadycznie pojawia mi się coś na twarzy.

Naturalne wspomaganie diety -> http://www.naturaherbaty.pl <-herbata i inne zioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czynnik Rh

Następny temat

po jakim czasie znikaja blizny?

Paweł Głuchowski znowu na wakacjach!

Krewetki z pomidorowym ryżem i zielonymi szparagami

Tarta czekoladowa

Jak z jedzenia dostarczyć 500mg witaminy C?

Kwas fosfatydowy - następca kreatyny

Witamina C i E, a przyrosty masy i siły mięśni oraz adaptacje do treningu aerobowego

Ale będzie jazda!

Twój przyjaciel – stres