Temat został odczytany 26862 razy

Herbata z bratka??

zgłoś naruszenie
  • mmario88
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 152
  • Na forum: 12 lat
  • LPA: 1809
Cze, przeczytałem tu, że herbata z bratka oczyszcza organizm i zapobiega powstawania pryszczy, a więc kupiłem i piję to "g****", bo nie dobre jak diabli. Dodajecie coś do tej herbaty żeby poprawić smak?? I tam pisze żeby pić to 2-3 razy(po każdym posiłku), czy tyle razy to pijecie??
Ile osób to stosuje i czy im to naprawdę pomogło?????

Drożdże??
Mam jeszcze jedno pytanko jak by mógł ktoś pomóc był bym wdzięczny. Również tu przeczytałem, że jedzenie drożdży pomaga a więc kupiłem, ale ma może ktoś jakiś przepis, z czymś to pomieszać chyba trzeba, bo same drożdże to chyba bym zjadł i WC.
Proszę was o odpowiedzi, z góry 100 krotne dzięki.

1093367850000
zgłoś naruszenie
  • grysik
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 88
  • LPA: 643
Możesz kupić w aptece drożdże lekarskie w tabletkach - np. Dolovit Torula (preparat specjalnie stworzony do pomocy w walce z trądzikiem - źródło wit. B) lub Humavit.
~kosmiczny grysik~
1093371604000
zgłoś naruszenie
  • pEllE
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 171
  • LPA: 7893
  • Trenuje: 4-5
tez pije codzien herbate z bratkka i łykam drozdze w tabsach i jest git a do smaku herbaty da sie przyzwyczaic po paru dniach pije ją jak wode:]
forsuj mięsnie
1093387559000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
Ta herbata to super sprawa
1093389774000
zgłoś naruszenie
  • mmario88
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 152
  • LPA: 1809
"Dolovit Torula" te tabletki można stosować bez kolsultacji lekarza??
Czy dostane je bez recepty?? I ile one kosztują?? I czy są skuteczne??
1093416326000
zgłoś naruszenie
  • grysik
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 88
  • LPA: 643
Dolovit Torula to drożdże - tylko pod postacią tabletki. Pozwala to między innymi uniknąć stykania się z niezbyt zachęcającym do konsumpcji smakiem drożdży spożywczych. Dostaniesz je w aptece bez recepty. Cena około 15-20 zł za opakowanie. Tańszym odpowiednikiem jest Humavit (mniejsza cena i więcej tabletek). Skuteczność jest indywidualna - innymi słowy mogą pomóc w walce z problemami z cerą.

http://www.roche.pl/otc/lek.php?lid=37 
~kosmiczny grysik~
1093421831000
zgłoś naruszenie
  • patka@wp
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 2
  • Na forum: 7 lat
  • LPA: 1
Czesc hrabata z bartatka dziala jak sie ja dopowiednio stsoujenajlepszy ma skutek kiedy piejmy ja nadczo codzinnie rano. wieczorem przed pojsciem spac powinnismy ja zaparzyc przykryc talerzykiem i tak ja zostawic do rana! gdy wstajemy pijemy ja przed sniadaniem! mozna rano dolac troche cieplej wody zeby nie byla zimnapic okolo 3 miesiecy! Ona chamuje wydzielanie stanów ropnych! nie powoduje ze syfy znikaja poprostu je chamuje! na pryszcze ogolnie polecam serie mikrodermabrazji i po problemie pozdrawiam
1244554188000
zgłoś naruszenie
  • konrados09
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 224
  • Na forum: 7 lat
  • LPA: 2159
  • Trenuje: wole zebyscie nie wiedzieli
pije 2 miechy to herbate i duzo lepsza cere mam
1245164899000
zgłoś naruszenie
  • ma91
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 8
  • Na forum: 6 lat
  • LPA: 77
można też łykać wyciąg z bratka w tabletkach, dla tych którzy nie lubią herbaty z bratkiem. Co do droźdźy to tonik benzacne zawiera z nich wyciąg.

zamiast mikrodermabrazji wystarczy użyć retinoidów, kwasów AHA lub kwasu azelaizylowego.
1254596107000
zgłoś naruszenie
  • sathiel
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 8
  • Na forum: 5 lat
  • LPA: 44
Ja też piłem herbatę z bratka, na mnie szybko podziałała. Najpierw wysypało mi dużo pryszczy, a później oczyściło cerę. Od tego czasu sporadycznie pojawia mi się coś na twarzy.
Naturalne wspomaganie diety -> [http://www.naturaherbaty.pl] <-herbata i inne zioła
1287608316000