SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hemoroidy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Witam wszystkich,
mam następujący problem. Pare dni temu zauważyłam u siebie krew na papierze toaletowym po wypróżnieinu, myślałam, że to jednorazowe, ale powtórzyło się to kolejne dwa razy, więc udałam się wczoraj do lekarza rodzinnego. On stiwerdził, że to z pewnością są hemoroidy w I stadium. Dostałam skierowanie na badania na krew utajoną, które oczywiście wykonam. Ale moje pytanie jest następujące, dostałam do stosowania maść Posterisan i tabletki Detralex. Czy może ktoś z was miał problem z hemoroidami i leczył je w ten sposób? Chciałam dowiedzieć się po jakim czasie mogę spodziewać się zniknięcia objawów(krwawienia)?

21guns

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
badał Cię lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Żadnych badań nie miałam, po rozmowie stwierdził, że to pewnei hemoroidy i dał leki oraz to skierowania. Wyniki będę mieć po świętach. Więc chciałam wiedzieć po ilu dniach powinny te objawy ustąpić po stosowaniu leków jeśli tor zeczywiście hemoroidy.

21guns

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
to zmień lekarza
podstawowe badania które powinien zrobić jest -per pectum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Tego badania rodzinni nie wykonują bo się na tym nie znają zwyczajnie.
Powinien dać skierowanie do specjalisty z podejrzeniem diagnozy celem konsultacji / diagnozy i ewentualnego leczenia.
Wróć do niego i tego zarządaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
nie wykonują ,ale powinni wykonać bo to podstawowe badanie
po skierowanie do proktologa może się udać ,ale okres oczekiwania na wizytę go zabije
lepiej od razu umówić się na prywatną wizytę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
hmm, skoro widac krew to badanie na ta utajona mozna postawic na drugim miejscu, zgadza sie, ktos powinien cie zbadac per rectum, wtedy bedzisz miala co najmniej 50% pewnosci ze to hemoroidy lub nie

ps. test na krew utajona mozesz zrobic w kazdej chwili - apteka

Zmieniony przez - wytrysk w dniu 2009-12-24 18:49:27

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Skoro pytasz po jakim czasie to mija to dostaniesz odpowiedź

Te objawy mijają zwykle po 1,5 tygodnia nie jest to raczej nic poważnego...

Jestem specjalistą w leczeniu chorób psychicznych itp.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
W tym temacie nie można nawet myśleć o jakmiś mijaniu objawów...
Skoro wyszło to będzie już tylko gorzej z biegiem czasu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
to skad jest krew mozna okreslic w przyblizeniu po jej kolorze ....

badanie na krew utajona zazwyczaj nic nie wykarze jesli ma sie tylko krew na papierze i to jasno czerwona ...

problemy zwiazane z krwia utajoa moga byc jak w calym kale sa smugi krwi ... albo jak nic nie widac a sa problemy zwiazane z jelitem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Może warto pomyśleć o zmianie trybu życia na mniej siedzący. Uprawianie jakiegoś sportu lub chociaz codzienne spacery. Więcej warzyw i owoców w diecie. Jakby nie patrzeć hemoroidy robią się w młodym wieku głównie przez siedzący tryb życia. Miałem podobnie wystarczyło stosować się do zaleceń lekarza i zacząć się ruszać. Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie rowno mierny przyrost miesni pomocy!!!!!

Następny temat

Spuchniete kolano.

WHEY premium