SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Help!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1241


Prosze o pomoc chodze na silownie juz poltora roku i widze minimalne efekty zastanawiam sie czy to zly dobor suplementów ( narazie bralem kreatyune i białko serwatkowe) Potrzebuje porady co zrobić żeby do wakacji jakos sie konkretnie poprawić!! Prosze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23698
A dieta jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1241
Mam djetke ale nie taką zabujczą!! Na śniadanie jogurt i płatki owsiane lub makaron i kanapki z szynką, na drugie śniadanie owoce i kanapki< na obiad to co stara ugotuje ale zawsze jest albo ryż albo makaron i na kolacje jakaś zupa mleczna!! Oczywiście coś jeszcze tymi posilkami przekąsze!! Denerwuje mnie to że kilogramy stoją w miejscu chodzilem nawet z tym do lekarza to mowil że szybka przemiana materi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23698
A gdzie w tej diecie zdrowe tłuszcze? Odpowiednia ilość białka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
w kazdym posiłku białko z aminokwasami rogałezionymi+ ww + zdrowe tłuszcze
dieta tragiczna nie dziwiee sie ze sie nie buduje bo niby z czego? z makaronu?(mieso jaja ryby sery to podstawa i warzywa i tłuszcze)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
j/w

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta + jakie aeroby do Thermal pro Revolution

Następny temat

Potrzebuje diety 183/55

WHEY premium