SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hej panienki w górę kiece, jestem juniorem, wszystkie was przelecę! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97491

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja jeszcze za młodym szczylem jestem. Ide sobie siemię lniane zrobić, potem wypiska, a potem trza posprzątać na chacie - k***a codziennie trzeba sprzątać dom na błysk i codziennie zajmuje to dobre 2h, a odkąd mieszkam sam (czyli od jakichś 15 dni do soboty) to k***a sprzątam raz na tydzień i i tak jest porządek jak nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Też bym pomieszkał chętnie sam :D

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
powiem ci, że jak mieszka się samemu to obowiązków mimo że jest więcej, to poświęcasz im mniej czasu i robisz to efektywniej: pranie jedno dziennie wstawisz rano, po południu powiesić, wieczorem umyjesz gary (tj patelnię, 2 małe garnuszki i nóż), zmywarkę wstawisz raz na tydzień, raz na tydzień odkurzysz, psy codziennie nakarmić, a reszta utrzymuje się sama - bo nie brudzisz.

a jak k***a jest 5 osób w domu? codziennie pełny zmywak garów, odkurzasz codziennie a i tk jest syf, rano posprzątam kuchnie to jak wrócę ze szkoły to jest up******ona (chyba tylko ja w tym domu dbam o to, żeby nie up******ić masłem blatu itp, reszta ma na to wyj**ane) i tak codziennie. Prania niby nie muszę robić, psów nie muszę wtedy karmić, ale mam zaj** 2h dziennie sprzątania. A tak to wracam codziennie ze szkoły i w 15 minut wszystko ogarniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Ja niezależnie czy jest syf czy go nie ma, sprzątam raz w tygodniu w sobotę i zwykle przez to jest tak, że sobota okej wysprzątane, wszystko pięknie, niedziela to samo, a reszta dni tygodnia to jeden wielki burdel

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja to ci mowię. jak sam siedzę to mam błysk non stop a nic nie sprżatam. a jak mam pelny dom to sprzatam non stop i jest non stop burdel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
myslicie, że Jeff Seid jest na koksie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Jego porcja dzisiejszych sterydów (z samych orali):

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Prawko zdane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
orali ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
sterydów podawanych doustnie

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego.

Następny temat

Treningi, dieta pomoc w początkach

WHEY premium