SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Handlarze Spamem

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


Mam do sprzedania pałkę teleskopową, popularnie zwaną batonem :)

Co mogę o niej napisać od siebie? Bardzo mało używana. Podczas składania jej o podłogę zostawiała 0,5 cm dziury w parkicie. Zacząłem ją składać o parapet... obłupała co nieco parapet. To chyab wystarczająco świadczy o tym jak twarda i wytrzymała jest. Sprzedaję tylko dlatego, że mam pilny wyjazd do Anglii, inaczej wogóle bym jej nie sprzedawał (hajs mi potrzebny a pozatym batona i tak nie zabiore ze soba bo by mnie na lotnisku zatrzymali jako ze z narzedziem niebezpiecznym)

Podstawowe dane techniczne:
solidna z grubej hartowanej stali
sztywna - nie jakaś gumowa lipa za 30 zł, cała ze stali
ma zabezpieczenie przed samoczynnym otwieraniem się
rękojeść ma nakładkę gumową dzięki czemu nei wyślizgnie się z ręki
złożona 21 cm
rozłożona 53 cm!!!!
gratis dorzucam pokrowiec który można przymocować do paska
pałka jest naprawdę solidna, w sklepach z bronią widywałem niehartowane badziewia wielkości 16/40 cm których ceny zaczynały się od 140 zł. Więc jest to jedyna okazja, żeby kupić tak tanio.


Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy!

Więcej o mozliwościach łamiania kości (jak uzywac i jaka ma sile) za pomocą tego batonika mozna znalezc na sfd i forach dotyczacych sztuk walki (linki moge dac na priv). Jakby ktos mial watpliwosci co do legalnosci tej zabawki to moge dac linki do artykulow prawnych.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


Zdjecia oczywiscie dokladnie tego batona ktory sprzedaje.

CENA 85 zl - do uzgodnienia :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


Kolejne fotki :D To jest razem z pokrowcem na focie.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-05-15 13:43:01

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


tutaj zlozony.

Jakosc fotek taka o bo z komorki ale chyba nie o to chodzi zebym dawal fotki idelanych nóweczek zassane gdzies ze stronki tylko właśnie tej sztuki. Chociaz moze z jedna wrzuce.

Tak wiec cena 85 zl. Kontakt tu w poscie lub na priv.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-05-15 13:52:30

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1207
Pokaz oznaczenie tej palki z pocpodu. Bo te za 140 maja jakies znaki czy cos.
A moze to ta za 65zl

THE NEXT STEP IS SPORT NUTRITION
Building The Perfect Beast

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
no dokładnie
też chce zobaczyć jak wygląda z pocpodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556


drogo
moge takie sprzedawac za 35zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Potem zrobie fotke od spodu

Damixxx - hehhehee chyba gumowe z allegro :P Nie wolno krasc przedszkolakom grzechotek :) To ze robia to ci z allegro to z tym jak z dopingiem, oni robia ale to i tak nie etyczne :P

Co do tego ze za 65 zl, to jak mi ktos znajdzie hartowana za 65 zl i taka ktora sie na ryju kolesiowi nie owinie to oddam konia z rzędem :D Pisze ze solidna i sprawdzona, sorry bardzo ale tamat przy skladaniu o parapet to by go ni ukruszyla tlyko by sie ukruszyla :P Zauwaz ze w aukcjach za 65 zl niegdy nie jest podawane ze hartowana, hartowane sa za grubsza kase. Gwarantuje ze paka jest solidna i mocna, jak nie bedzie pasowac to zwracam kase ale po jednym tescie stwierdzicie ze warto :) Moge wam wrzucic tez foty dziur w podlodze :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-05-15 18:29:14

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Fajna zabawka..
Szkoda, że nie mam kasy na zbyciu
I pokaż z pocpodu bo nikt nie kupi!

pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wstydze sie :D Tak od razu z pod spodu :P hhehehee


Ahhh przepraszam chodzilo o pocpodu to co innego :D wszytsko jasne :D Bo ja rzadko jestem pod spodem wole na gorze :D i ciezko wtedy pstryknąć ;)

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-05-15 19:10:05

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
leyus mozesz byc spokojny
to porzadny towar

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Knockout i Creapure Mono bez 5 porcji

Następny temat

Sprzedam. Okazyjnie ;) dla prawdziwych fanów !

WHEY premium