SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

HaVoK89 - test sponsorowany.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13932

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10085
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3922
Havok,nie chce Ci wbijac,ale moim skromnym zdaniem to Ty sie powinienes wziasc za bardzo ostra wycinke,bo na moje skromne oko to Ty masz tyle % tlusczu co srednio kobieta w ciazy, po tym cyklu to juz calkiem bedziesz zlany jak prosie a jak przyjdzie czas na wycinke to zostanie w reku 38cm.. jak na 4 lata z hakiem,to bardzo kiepsko.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8841 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 603980
X-pomp, owszem, we wskazanym przez Ciebie temacie są zdjęcia etykiet, ALE poodane tam są nazwy związków, po których ciężko znaleźć w wyszukiwarce jakieś info, po drugie w niektórych przypadkach nie mam pewności, co do niektórych liter, a to może dużo amienić... Czy mógł byś napisać: Nazwa testowanego produktu = 1. nazwa handlowa, lub nazwa pod jaką występuje w sieci + 2.nazwa handlowa, lub nazwa pod jaką występuje w sieci ?? Zapewniam, że wielu użytkowników forum i początkujących "koksów", którzy chca wiedzieć co biorą, będzie wdzięcznych :)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56589
Mr.Ban. Konkretniejsza wycinka jest w planach, ale dopiero za ~2 miesiące.
Sądzę, że trochę przesadzasz. Jest sporo fatu, choć nie aż tak dużo, jak to ująłeś na przykładzie ciężarnej kobiety
Btw. Zanim napiszesz o tym mega zalaniu podczas cyklu, zerknij na rozkład B/T/W, sumę kcal w diecie, później na moją wagę i pomyśl, czy taka sytuacja może w ogóle mieć miejsce.

Dzięki

Easyjerzy. Masz krótkie info.

Nazwy substancji czynnej: 4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol

Stosunek Androgenny/Anaboliczny: 28/74

Okres półtrwania: 16 godzin

Czas trwania cyklu: 4-6 tygodni

Przeciętna dawka: 50-75mg dziennie

Halodrol jest prohormonem, który po dostaniu się do żołądka konwertuje do jego aktywnej formy - turinabolu. Ponieważ owa konwersja jest bardzo znikoma, należy stosować większe dawki niż przy innych prohormonach. Halodrol wykazuje działanie podobne do testosteronu, jednak jest nieco mniej androgenny.

Halodrol nie wykazuje żadnych właściwości progesteronowych, nie może też aromatyzować. To wszystko czyni go środkiem w miarę bezpiecznym, dlatego jest polecany dla nowicjuszy w celu oswojenia orgnizmu z tego typu substancjami. Z racji tego, że konwertuje do Turinabolu, jest także polecany dla kobiet.

Ponieważ h-drol stosuje się w dość wysokich dawkach, problemem może okazać się grupa 17aa. Także w tym wypadku należy zaopatrzyć się w środki ochronne wobec wątroby.

H-drol dosyć długo się "rozkręca", dlatego przyrosty są zauważalne dopiero ok. 4 tygodnia. Dosyć duże przyrosty suchej masy mięśniowej, solidne przyrosty siły, waskularyzacja oraz delikatna utrata tkanki tłuszczowej, to efekty jakich można się spodziewać się stosując ten środek.

Przy dobrej diecie i treningu, oraz odpowiednim PCT zdobyte przyrosty są bardzo łatwe do utrzymania. Przyrosty zdobyte na nim są bardzo wolne i stabilne. W ostateczności może być stosowany do staków z innych prohormonami.

Wszystkie klony bazują na jednej substancji czynnej o dwóch wzorach:

2a,17a-dimethyl-5a-androst-3-one-17b-ol
2a,17a-dimethyl-etiocholan-3-one-17b-ol

Są do siebie bardzo zbliżone, posiadają zazwyczaj 90 kapsułek w opakowaniu oraz 10mg substancji czynnej w kapsułce. Można również spotkać (najczęściej w stackach) 12mg oraz 15mg substancji na kapskułkę.

Można śmiało powiedzieć, że jest najefektywniejszym sterydem dostępnym legalnie na rynku, zarówno pod względem przyrostu siły jak i masy mięśniowej. Niestety jest również tak samo silnie toksyczny. M-drol jest zdecydowanie dla użytkowników, którzy mają przebyte nie mniej jak 3 cykle na słabszych prohormonach. Należy również dodać, że zawodnik powinien mieć doskonale opanowaną technikę treningu oraz odpowiedniego odżywiania. Jeżeli za szybko sięgniesz po m-drol, w przyszłości sięgając po słabsze środki nie będą już dawać dobrych rezultatów.

Istnieje wiele suplementów bazujących na m-drolu, ale mają dodatkowo w składzie jeden lub więcej dodatkowych związków, które mogą zwiększyć efektywność samego m-drolu, ale również zwiększyć odczuwalne skutki uboczne.

Zmieniony przez - HaVoK89 w dniu 2012-02-06 15:42:43

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8841 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 603980
Dzięki za wyczerpujące info. Teraz zauważyłem też, że w 1szym poście napisane jest "Testowanym PH jest MORPH, Czyli połączenie Hdrolu (25mg) z Mrolem (10mg) w 1 kapsie.
60 kaps.

Planowany cykl, to:
1-4 2 kapsy dziennie. " Gamoń ze mnie, że nie widziałem wcześniej... Przegladając testy Polako i Przegibona niestety nie widziałem takiego opisu testowanych produktów, a przydało by sie.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
o niektórych substancjach zawartych w w/w PH jest bardzo malo napisane i tylko na zagranicznych stronach
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56589
Dzisiaj NT, więc wrzucam tylko michę.

1.
500g pieczonych udek z kuraka. Pewnie z 200, to waga kości.
150g sałatki warzywnej.

2.
300-350g mięsa mielonego.
100g makaronu.
Sos warzywny.
Czyli Spaghetti

3.
J/w.

4.
500g sera półtłustego.
15 ml oliwy.

Samopoczucie bez zmian.
Lekka zgaga po 2 i 3 posiłku.
Przez kilka godzin miałem lekko zaczerwienioną twarz. Nie wiem czym mogło to być spowodowane.

Zbliżam się do półmetka - na dniach wstawię obszerniejszy post + zdjęcia, jak to wszystko wygląda.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1316
X-pomp czy Ty prowadzisz sklep z odżywkami????
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Marcinb22 tak !!
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42767
X-pomop, sorry ze piszę tutaj - patrzyłeś na to co Ci w tamtym tyg. wysłałem? zastanawiałeś się coś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Enan 1.3g Week Pytanie

Następny temat

Podkrążone oczy - na cyklu