SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ moja walka o lepsze zdrowie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41296

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Postanowiłem napisać i opowiedzieć mój problem bo już nie mam siły na forum po raz kolejny ponieważ leczą mnie w pl prawie 3 lata i leczenie jest słabe jak nie zerowe . Dodam ze do 27 roku zycia nie miałem problemu z libido ,samopoczuciem itd , aż do czasu kiedy z dnia na dzień libido 0 , ospałość brak checi do zycia utrata wagi 10 kg ,postanowiłem się zbadać u lekarzy i tak trafiłem do poz->urolog-neurolog>endokrynolog->androlog wszystko w normie test 250ng e2 12pg prl 15 shbg 10 itd urolog stwierdził żylaki oraz zwapnienia jader ale tak małe ze one nie mogą powodować tych problemów ale jadra mnie czasami mocno bola a zylaki ciagna ale o nie widzi problemu neurolog po badaniu rezonansu magnetycznego głowy oraz przysadki stwierdził ze nie ma żadnych nie prawidłowości jedynie doskwierają mi moje przepukliny ok 15 dodam ze od maleńkości mam problemy neurologiczne . endokrynolog nie stwierdził nic bo dla niego mężczyzna z 150ng test tez jest ok norma do funkcjonowania ale czego? człowiek to Zombi postanowiłem poszukać dobrego androloga trafiłem do profesora stwierdził ze w wieku 28 lat mam coś ala Andropauza po pełnych badaniach hormonalnych dostałem


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2017-10-24 10:00:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Testosterone undecanoate w hormonalnej terapii zastępczej

Testosteron w różnej postaci jest nagminnie stosowany w ramach HTZ, TRT – hormonalnej terapii zastępczej czy też „terapii zastępczej testosteronem” (ang. testosterone replacement therapy). Istnieje wiele kontrowersji związanych z HTZ – nawet względnie niski poziom testosteronu wg każdej z wielu grup naukowców znaczy coś innego. „Przykładowo, sam Testosterone Deficiency Syndrome – TDS nie ma patognomonicznych objawów. Co więcej, objawy zespołu TDS występują nie tylko przy stężeniach TT poniżej 8 nmol/L, ale mogą także pojawić się przy stężeniach TT 8-12 nmol/L (2,31-3,46 ng/mL), w zależności od rodzaju objawu oraz od osobniczej (genetycznej) wrażliwości na działanie testosteronu”[1]. Wg wytycznych tylko stężenie TT (testosteronu całkowitego) poniżej 8 nmol/L kwalifikuje do HTZ. Wspomniany zespół nie jest chorobą."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
undestor 160mg eod lecz test podskoczył do ok 500ng zero efektu test entant e14d -e7d 100mg tez nic później 200mg entant e7d lub omnadren 200mg e7d dodam ze jest dobrze było do czasu bo w 1-2 dniu wzwód 65-70% libido 50-60% dodam ze dawke 200mg rozbiłem teraz na e3d wyniki ostatnie w 6 dniu test 680ng e2 44 prl 5 ale jakoś super nie jest bo muszę wspomagać się sildenafilem ale od ok 4 tyg nawet 100mg -150 mg sildenafilu nie pomaga tzn jest wzwod ok 65-70% ale w prezerwatywie kaput nie wiem co się stało ze tak się dzieje ( profesor ostatnio na wizycie mówił ze jak nie mam test to sildenafil nie zadziała ) dodam ze jedyna poprawa była na pct hcg e3d 2500 ui czułem wysokie libido podcienienie pożądanie libido po hcg 50 min po hcg wzwód mógł był 3 razy pod rząd i pragnienie sexem cały cxzas było bo niższe dawki nic mi nie pomagały czemu mój organizm tak reaguje ? jeśli był by to problem czysto neurologiczny neurony itd to nawet hcg by mi nie pomoglo dlaczego na syntetycznym jest inaczej ?, Po rozmowie z kilkoma profesorami nasuwała się teza ze mój organizm ( dobrze się czuje jak mam test pow 1500ng ale codziennie nie mogę mieć takich dawek dodam ze sami prof się dziwi ze przy 200mg e7d kilkanascie razy 300mg e7d mój organizm nie tyje nie mam skutków ubocznych jedynie tradzik delikatny , nawet ćwicząc masa miesniowa mi nie rośnie mimo ze potrafię pochłaniać duże ilości jedzenia ( nie mam ścisłej diety ale jem zdrowo i duzo miesa i węglowodanów ) bierze większa ilość test ->dht na regeneracje oun w mojej chorobie tzn kiedy jestem na htz mam mniejszy ból ciała przepuklin itd , mniejsze napięcie mięśniowe spastyczność i nie czuje się tak zmęczony itd bo przy moich dolegliwościach męczyłem się super szybko ale to tylko taka teoria a co wy o tym myślicie najdziwniejsze jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Osobiście myśle ze na forum sportowym nie znajdziesz pomocy , jak znajdziesz to raczej nic pewnego bo tutaj są wszyscy anonimowi . Szukaj dalej odpowiedniego specjalisty może akurat będziesz miał szczęście . Proponuje rownież spróbować u psychiatry .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
A ja bym podbil dawke testa aby utrzymać ten poziom na ktorym sie dobrze czujesz ale to napewno Cie nie wyleczy a jedynie zamaskuje problem. Wiec jesli chcesz sie leczyc to lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Flex psychiatra I psycholog tez był nic to nie dalo bo stwierdzili razem jest wszystko z moja glowa profesor androlog Endo też stwierdzil że jak na ich jest lepiej to to nie są problemy z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Byl tu taki jeden co hipnoze polecal. Jakby mi nikt i nic nie moglo pomoc to i tego bym sprobowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Skoro na hcg jest ok to bij moze hcg
Proviron probowales?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
lodzianin1 ale brałem hcg 6mcy to tak mi e2 wywaliło ze szok wtedy profesor kazał przerwać kuracje ponieważ był to max czasu jak długo można brać hcg w takich dawkach , kazał wrócić na testosteron dodam ze 8 dni temu wiozłem letro 1/2 tab w celu redukcji e2 ponieważ sutki oraz brodawki zaczęły mnie swędzić i dziwnie ciągnąc na wizycie mówiłem ze letro jest za silne i zabije mi e2 do 0 przytakich dawkach tesosteronu ale sie uparł i tyle jak nie wystarczy 1/2 to niech pan bierze całą co 5-6 dzień przed iniekcja ale myślałem zeby brać 1/4 ok 0,5mcg co 5-6 dni - czy letro letro nadal może działać pomimo tylu dni bo max to 4-5 dni ale jak mam uwalone e2 do 0 tak myśle to faktycznie nie mam takiego libido jak np przed letrozole .Przecież test jest przekształcany do dht to co tak provi by dał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Może tak być też ze mam za duże e2 skoro w 8 dniu miałem 42pg przy 200mg e8d omki , teraz zrobiłem badania e2 wynik 44 pg ale dawkowanie omnadrenu 100mg e4d a test tylko 680ng zastanawiam sie czy w aptece wałka nie mieli bo opakowanie strasznie jasne te kolory takie jak by wybblakłe lub desing zmienili poszedłem zrobić e2 po 2x e4d łącznie 8 dni , czy jest różnica przy długich estrach jeśli dawkowanie jest cześciej a w mniejszych dawkach oraz czy jest tzw kumulacja e2 oraz test przy takim dawkowaniu ? czy wtedy mogą nastąpić wahania duze test oraz e2 przy takich małych dawkach , dodam ze udało mi sie podzielić letro gilotyna na 8 czesci tylko czy jest sens teraz brać letro oraz jak je brać przy dawkowaniu e4d oraz e8d .Czy lepiej iść na badanie e2 zobaczyć jak to teraz wyglada czy faktycznie letro uwaliło e2 czy ednak nie .Mam nadzieje ze flex ,lodzianin1 lub inni odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
yoemaster
i tylko czy jest sens teraz brać letro oraz jak je brać przy dawkowaniu e4d oraz e8d .Czy lepiej iść na badanie e2 zobaczyć jak to teraz wyglada czy faktycznie letro uwaliło e2 czy ednak nie


Lepiej zrobic badanie i wtedy dobrac dawke

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Aleks dzieki za odpowiedz teraz powiedz mi tylko czy brac omnadren 220mg e7d tak jak mam przepisane czy lepiej sobie to rozbic co 3-4 dzien co 110mg i czy lepiej jest dla wahań i libido ? oraz w którym dniu lepiej zrobić badanie na e2 i testosteron bo test max i e2 jest osiągalny w 70 h czyli w 3 dniu to najlepiej isc zrobic badania dnia 4 tak bedzie najbardziej wiarygodne i optymalne ?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

7 tydzień enan i zero efektow...

Następny temat

Endokrynolog Warszawa

WHEY premium