SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST ostatnie korekty

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
Witam. Dosyc sporo sie naczytalem o treningu HST 15-10-5 i nie powiem zaciekawil mnie a co za tym idzie planuje go wyprobowac. Bedzie jakas odskocznia od ciaglego splita.

Sciaglem sobie kalkulator wiec z ciezarami nie mam problemow i obliczaniem. Narazie jestem na etapie ustalanie maxów, narazie jestem po 15stkach. Mam jeszcze troche czasu wiec chce sie dopytac czy czegos nie pominolem.
To moj plan:

przysiady ze sztangą 1s
martwy ciąg na prostych nogach 1s
wyciskanie sztangi na ławce skośnej 2s
podciąganie na drążku 1s
wiosłowanie ze sztangą 1s
wycisk sztangi sprzed głowy 1s
wznosy ramion bokiem 1s
biceps sztanga 1s
wyciskanie francuskie 1s

ogolnie wyglada to wlasnie tak jak wyzej. Mam zamiar cos dolozyc w serii jezeli bedzie za malo. Zrobilbym tak:

15stki- po 1s procz klatki
10tki- po 2s wszystko oprocz bicepsu i tricepsu
5tki- po 3s wszystko oprocz bicepsu i tricepsu
+ mikrocykl negatywów
. dropsets: wykonujemy 5 powtórzeń z ciężarem maksymalnym, po czym zdejmujemy obciążenie i wykonujemy dodatkowe kilka powtórzeń na obniżonym obciążeniu. Staramy się nie przekroczyć 15 powtórzeń. Tutaj chodzi np. ze robie klatke 5 powt z ciezarem maksymalnym po czym sciagam 1/3 ciezaru i cwicze do 15 powtorzen i to juz koniec klatki i jade dalej???

prosze o odpowiedz kogos kto sie zna bo nie chce osobnego tematu zakladac. Pozdrawiam

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313
plan ok, jedynie wywal wiosłowanie ze sztanga, pociaganie na drązku wystarczy a prostownika grzebietu nie przetrenujesz przynajmniej. Po kolejnych hst i tak z połowy ćwiczeń zrezygnujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
dzieki za odp. Bede wszystko korygowal w trakcie zobacze jak bede sie czul itd. ktos ma jeszcze jakies sugestie? mikrocykl negatywow mam wziety z jakiegos artykulu tutaj i pytanie czy dobrze zrozumialem te negatywy? Zdr/

Zmieniony przez - KryszkaVS w dniu 2009-10-15 12:37:36

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan dla 14-latka.

Następny temat

trening na mase a pompki

WHEY premium