SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB działa czy nie działa...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Jak dlamnie ten pomysl jest nienajgorsiejszy. a bylby jeszcze lepszy gdybys dodal l-karnityne.Bo gainery maja to do siebie ze przez ich uzywanie mozemy dodac sobie troche tluszczyku biorac l-karnityne do teo niedopuszczamy. a dolaczajac do tego hmb jeszcze bardziej nasilamy rozklad tluszczuw. Wiec biarac te trzy zeczy mozemy zyskac pare solidnych kilo czystej masy miesniowej.
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bulmastif ma rację. Zapomnijcie o odsysaniu. Jest to zabieg operacyjny, może mieć poważne powikłania (np. zator tłuszczowy.

Maciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
co zapominajcie o odsysaniu?!!! a ja będe odsysał!!! będe!!!

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zapominamy:)tylko restrykcje mam bo nie mamy siana na sklepik:)bez urazy 4 admins:)zakupilem therme pro + hmb + l-carni i napieram rzezbe z aeoroby:)mama bedzie ze mnie dumna:)3majta sie @ll

Agresja jest strachem przed agresja...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSZUKIWANIE SAMEGO SIEBIE !!!!

Następny temat

Kiedy bialko?

WHEY premium