SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB - jak i czy działa??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 541627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
jade dzisiaj na wizyte do chirurga mam mu o tym wspomniec ze biore suplement? dokladny sklad podac czy jak?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ze bierzesz HMB czyli ß-hydroxy ß-methylbutyrate lub B-hydroxy B-metylomaślan pochodna leucyny czyli aminokwasu stad nie widze zwiazku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Witam Powiem wam dokladnie jak jest HmB jest transporterem mozna powiedziec najlepiej dziala z kreatyna Megabola oczywiscie ja bym wam nieradzil tego stosawac radze wam moja kuracje odzywkowa kreatyna Vital Max + Dextroza jestes w stanie nawet przybrac od 6-10 kg masy miesniowej przy dobrym stosowaniu i dobrym technicznym treningu
jesli ktos chce to moge napisac zalecane dawkowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale zalecane dawkowanie kreatyny MEgabola tez mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
czy HMB bedzie dobre na pokonanie wakacyjnego osłabienia spowodowanego upałami ? ,strasznie spadła mi siła i wydolność organizmu na treningach i szukam czegos co pozwoli mi normalnie cwiczyc ,bo teraz nie daje rady ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
chyba nikt nie cwiczy teraz efektywnie
wylaczylem zupelnie nogi od poczatku upalow - jakies 4 tygodnie temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
no tak ,ale szukam czegos co mi poprawi wydolność organizmu i zastanawiam sie nad HMB ,chyba kupie i spróbuje bo w sumie HMB brałęm tylko raz chyba z 9 lata temu i nawet nie pamietam czy były efekty czy nie ,wiec chyba warto wypróbowac na sobie ,no nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie jestem pewien czy w taki upal poprawa bedzie widoczna

jak to juz paru osobom sugerowalem i sam to robie
warto odpuscic (lzejsze treningi) poki lato nie odpusci ....

zdrowie moze podziekowac
o chyba ze ktos ma zawody - a to pech :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8517
Na mnie hmb działa jak antykatabolik. Mimo upałów, lżejszych treningów, gorszej diety, imprez nie ma spadków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128
Na mnie HMB działa gdyż nawet w te upały zauważyłem wzrost średnicy łapy z 44 na 45 bardzo mnie to cieszy, nie wiem jakim cudem ale przez 10 dni taki wzrost zaobserwałem , nie wiem czy to zasługa odpowiednio dobranego treningu czy diety czy może HMB czy wszystkiego razem wziętego .ćwicze już 2 lata ale tak na poważnie(tzn.odpowiednio dobrany trening,dieta ,suplementy)to od 10 dni hehheh i mówie z góry nie mam zamiaru brać kreatyny i zalewać sie wodą bo to jest bezsensu, to jest oszukiwanie samego siebie,wiem biorąc HMB trzeba dużo i długo ćwiczyć ale będe dumny że moje mięśnie będą zbudowane z białka a nie zalane wodą.

Trenujmy bracia i siostry bo trening to potęgi klucz

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy mozna odrazu brac?

Następny temat

Porada

WHEY premium