SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB+kreatyna+dekstroza+glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 347
witam
przeczytałem juz chyba wszystkie posty dotyczace HMB+kreatyna, ale co powiecie na polaczenie tego jeszcze z glutaminą i aminokwasami (ewentualnie jeszcze bialko) - zamierzam kupic HMB i kreatyne ULTIMATE (zastanawiam sie nad ATP creatine w płynie jak ktoś brał niech pisze jakie sa efekty) , bede mial troche kaski wiec moge sobie pozwolic na branie HMB nawet dluzej niz 3 miechy (jeszcze jedno HMB w płynie czy w kapsułkach?). Napiszcie jak najsensowniej połaczyc te suplementy zeby sie wyrzezbic. 21lat /176cm/75kg

tejot

tejot

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Nie wiem ile już ćwiczysz że chcesz sie rzeźbić ale ja bym proponował tak sam to stosuję i myślę że jest ok:
Kreatyna Ultimate b.dobra bierz ją 5g rano na pusty żołądek i po treningu też 5g
Glutamina rano 5g i po treningu 10g w dni nietreningowe po południu między posiłkami 5g
HMB Ultimate kaps.3xdziennie po 2szt rano ,przed treningiem ,na noc
Białko- kup sobie jakąs serwatke i ovo na noc jako uzupełnienie diety i bedzie ok.Pozdrawiam

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 347
fachowe odpowiedzi - cos co lubie :D -=sog=- cwicze dwa lata ale do tej pory bralem tylko kreatyne+vanadyl+dekstroze (dobre ale krotkotrwałe efekty)teraz chcialbym zrobic dobry trening na rzezbe (nawet 5 treningow w tyg.) i chce do tego dobrac odpowiednia suplementacje.
thx i pozdrow, czekam na dalsze odp

tejot

tejot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
HMB powinno ci podtzymać twoje efekty spadkowe ale dokładnie nie wiem tez dopiero pierwszy raz stosuję zobaczymy czy nie przereklamowane.

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + ??? - jaka

Następny temat

kreatyna MEGABOL - jak to jest naprawde ???

WHEY premium