SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HI TEC MEGA MASA - PODSUMOWANIE TESTU STR.84, 4 OSOBY!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Ten w capsach wsadzić sobie można w pupkę, dobry na zbicie ciśnienia. Kup mocny, polski czosnek, zmiażdż i np na chleb daj. Zobaczysz różnicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Red super siłownia widziałem kilka filmików necie, teraz Cię skojarzyłem. Siłka w domu czy w mieszkaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Albo jak mój ojciec - zalać rozdrobniony, posolony czosnek gorącym mlekiem. Można też dodać masła. Mi pomaga W połączeniu z 1g czystej witaminy C, scorbolamidem, zieloną herbatą i wapnem postawiło mnie na nogi w godzinę

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
maxwell1
Jak uważasz, ja jestem przekonania że wirusa należy zabić a nie maskować... Tak jak się to dzieję w przypadku gripex-u, fervex-u. Opieram się na wypowiedzi Paweł Grzesiowski, dyrektor Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń w Warszawie


Przeciez napisałem, że 3g wit C zjadłem

Eltoro_KrK, pilkaPN - dzięki za rady, spróbuje obu opcji.

Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2014-02-05 16:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Trzymaj sie pitbull.

Zrób trochę przerwy, dużo witamin i innych rzeczy żeby choróbsko odpuściło. Dużo wypoczywaj i będzie git A tak właśnie myślałem, co by było gdybym to ja teraz zachorował Zdrowie to podstawa, w takich chwilach sie to docenia

Ja właśnie jem trzeci posiłek, przed treningowy.
Dziś mam wenę na mega trening, czuje że będzie elegancko

Jestem lekko zmęczony dniem, bo wstałem o 6 a zasnąłem o 1, bo pisałem z koleżanką ... Ale czasami tak to jest.

Na treningu jak zwykle będzie 110% normy !!! Relacja po treningu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Fuuun

Jestem lekko zmęczony dniem, bo wstałem o 6 a zasnąłem o 1, bo pisałem z koleżanką ... Ale czasami tak to jest.




ach ta dzisiejsza młodzież, kiedyś to co innego się robiło z koleżankami po nocy, a teraz to się pisze

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
szkoda Pit,ale kuruj sie!!! kiedyś pamiętam w jednym z Twoich dzienników tez poważnie choróbsko Cie złapało,często chorujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Albo po prostu się odkaź i tyle. Jestem po treningu pleców-wieczorem wypiska i filmik

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
pitbull61
maxwell1
Jak uważasz, ja jestem przekonania że wirusa należy zabić a nie maskować... Tak jak się to dzieję w przypadku gripex-u, fervex-u. Opieram się na wypowiedzi Paweł Grzesiowski, dyrektor Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń w Warszawie


Przeciez napisałem, że 3g wit C zjadłem


Moja wypowiedź była kierowana do tego gripexu że chcesz go wziąć.

pitbull61
Dzięki za rady panowie - wit C zjadłem już dziś 3g Chyba jakis gripex trzeba zapodać poprostu..

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Piter_1988
Red super siłownia widziałem kilka filmików necie, teraz Cię skojarzyłem. Siłka w domu czy w mieszkaniu?


W mieszkaniu w bloku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dobry pomysl zeby laczyc muscle pharm combat +thermo speed extreme

Następny temat

Jak odmierzyć 8g BCAA

WHEY premium