SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIV Droga zakarzenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Witam
Ostatnio w Clubie miałem ciekawą sytuacje, tańczymy ze znajomymi na parkiecie, w pewnym momencie odwraca mnie dziewczyna i zaczyna intensywnie całować. Moje pytanie brzmi czy można zarazić sie przez śline wirusem HIV, albo miała rozciętą warge, język, mogła mnie zarazić czymś przez krew ? . Nie wiem czy miała rozcięcie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
j/w, pisałem na poważnie bo zakładam, że pytałeś poważnie. Jeśli nie wiesz co to PKD to jest to Punkt Konsultacyjno Diagnostyczny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
Nawet jeśli miała rozciętą wargę to ty też musiałbyś mieć rozciętą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Tak, ale w jamie ustnej występują mikro urazy np po myciu zębów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Przez sline sie nie zarazisz.
Podrzuc chlopakom tutaj nazwe klubu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Pewno laska teraz pyta na insomii czy mogła zajść w ciąże przez pocałunek

A tak na serio ryzyko zarażenia minimalne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Udaj się do regionalnego PKD, tam sie wszystkiego dowiesz a nawet wykonają Ci badanie w odpowiednim okresie od tej sytuacji.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Zdecydowanie, jeśli chcesz uzyskać 100% pewność zrób badanie.

Kurs wizażu obejmujący kształcenie teoretyczne i praktyczne - http://kurswizazu.net/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wg kryteriów - jak dobrze pamiętam, 2tyg od miejsca zdarzenia i później po 6tyg potwierdzenie. Jak dobrze pamiętam. Nie należy od tak sobie robić kiedy się chce. Wszelkie info uzyskasz w PKD + darmowy anonimowy test.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Możesz też iść charytatywnie oddać krew, przy okazji dowiesz się czy złapałeś wirusa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
serio pytałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Krzykacz udzielil Ci odpowiedzi, serio...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bicie serca

Następny temat

Dziwny obrzęk

WHEY premium