SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT na rowerze stacjonarnym

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak najefyktowniej go robic
czy sprinty robić przy dużym obciążeniu
jak dostosowywac obciazenie
ile czasu optymalnie ma trwac trening
jakie przerwyi ile minut sprint
czy po treningu siłowym by się nadawał

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
czy sprinty robić przy dużym obciążeniu
-- przy takim przy jakim dasz rade
jak sobie na początku ustawisz za mocne to w ostatnich "seriach" możesz już nie dać rady zrobić sprintu. Ja robiłem tak, że pod koniec treningu nieco zmniejszałem opór ;)


ile czasu optymalnie ma trwac trening
-- myśle, że max 15 minut, do czego dochodzisz stopniowo


jakie przerwyi ile minut sprint
-- np 30/30 30 sek kręcisz na max, nastepnie 30 luźniej

czy po treningu siłowym by się nadawał
-- możesz próbować, ale raczej nie po treningu nóg
osobiście zostawiłbym sobei HIITa na dni nietreningowe 2x na tydzień

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
no a jajeszcze jade hst to łatwo o przetrenowanie
może jeszcze jakieś rady na przyszłość co do tego treningu

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
to jak HST to rób HIIT w dni nietreningowe

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 116
po przeczytaniu o HIIT postanowilam sie na niego przezucic w zamian za aeroby:) powiedzmy ze bede go cwiczyla 2 razy tygodniowo (3 raz w tygodniu robie brzuszki;) ) - tylko mam takie pytanie, jaki posilek po tym HIIT? gdzies tyka napisal ze zeby w pelni z niego skorzystac nie nalezy jest posilku zaraz po treningu...rozumiem ze posilek pewnie doipero jakies 1 - 1,5h po HIIT tylko teraz czy ten posilek ma byc weglowodanowy czy juz czysto bialkowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
troche odswierzam temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
eh sorka za post wyzej :) zaczalem trenowac hiit na rowerku stacjonarnym. troche jezdze na rowerze (MTB), ale w zwiazku z tym ze jestem w pracy - na statku, musialem wsiasc na rowerek stacjonarny. gdzies znalazlem takiprogram HIIT 5min spokojnej jazdy / (60 sek sprintu / 75 sek odpoczynku )x5 i potem 5 min wyciszenia. przyznam ze w ciadu tych 75 sek odpoczynku nie spadlo mi tetno do 60-70%HRmax. co o tym sadzicie?! Wiem ze kluczem do sukcesu jest rowniez odpowiednia dieta - z tym na statku troszku gozej. mam nadzieje ze rowerek starczy alby troche ogarnac moja "oponke" dzieki za odpowiedz i rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
dieta to podstawa, co do trenikgu to dobrze trafiłes. Wykonuj jak jak do tej pory z czasem koryguj proporcje sprint-truchtu do 1-1, dodawaj ilośc "obwodów"

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST- plan Master Boy'a do oceny

Następny temat

HST- plan Arka do oceny (6x na tydzień)

WHEY premium