SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

HGH SIGMA CELL CULTURE

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4982

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1785
witam Szanownych Forumowiczów,
jak myślicie, bić czy nie bić?

klikajcie i powiekszajcie

sPoKoLoKo!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 15480 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90607
150iu ampa hehe dobre

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14479
taa i co jeszcze, haha
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 490
Generalnie to se w dupe można to wsadzić ponieważ sigma jest już rozwodniony a nie proszek. czyli wychodząc z produkcji jest dobry ale w czasie transportu może się zj**ać na 6 opini w mojej siłowni 2 są negatywne, więc próbuj lepiej inne. aczkolwiek sigma wychodzi tanio jak barszcz
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Mnie nie przekonuje to że jest już gotowy produkt do wstrzykiwania. Osobiście wolałbym coś do samodzielnego przygotowania.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1785
czyli podróbka czy ewentualnie kiedys bylo dobre, ale pewnie sie popsulo w transporcie? jak sprawdzic czy to jest to? mnie tez nie przekonywalo, ze rozrobione, ale tu na forum sie spotkalem z produktami w plynie, ktore byly ok.

no i raczej opinie w stylu "koledzy z silowni mowili" to do mnie nie przemawiaja, mam ndadzieje ze ktos moze to bił i sie wypowie, albo bił inny hgh i powie po czym poznac czy dobre.

albo inaczej - moze jakis farmaceuta tu jest i powie, ze to nie ma prawa dzialac bo jest w plynie.

Zmieniony przez - WituL w dniu 2011-12-01 19:51:42

Zmieniony przez - WituL w dniu 2011-12-01 19:53:08

sPoKoLoKo!!!!!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 8544 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41351
jest gotowe hgh - nordtropin , simplexx,omnitrope, i sa to srodki apteczne i bylo wiele pisane o tych srodkach - jak chcesz sprawdzic czy jest ok to mozesz zobaczyc czy cukier spadnie we krwi po wbiciu ,zrobic badania igf , efekty uboczne dretwienie ,puchniecie konczyn

snara

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10657
Przetestuj a zobaczysz bo innej rady nie ma

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

napisał(a)
Początkujący
czy insulina i igf1 sa obligatoryjne? jesli tak, to od jakiej dawki HGH? wogole kto sie na tym moze znac, bo na sfd nie moge znalezc konkretow

Zmieniony przez - WituL w dniu 2011-12-01 23:11:12

sPoKoLoKo!!!!!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 20544 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125836
jakos ciezko uwierzyc w te 150iu

DreamChaser

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Wg. mnie innej opcji jak wbicie nie ma. Wbijesz i zobaczysz sam. W pierwszym tygodniu powinno naciągnąć wodą. Potem woda powinna schodzić. Po 1 miesiącu już powinieneś czuć działanie. Po 2 miesiącu już efekty powinny być widoczne. Efekty uboczne mogą być takie jak krótszy sen, mrowienie kończyn, uczucie sztywniejących palców.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testolic Testosterone Propionate 100mg - PILNE !

Następny temat

Testoviron Depot 250

10 najważniejszych wydarzeń w 2017 roku na SFD 10 najważniejszych wydarzeń w 2017 roku na SFD Trening na 2 godziny tygodniowo Trening na 2 godziny tygodniowo Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D 9 wskazówek na masę dla ektomorfika 9 wskazówek na masę dla ektomorfika Co jeść, żeby lepiej spać? Dieta na bezsenność Co jeść, żeby lepiej spać? Dieta na bezsenność Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych