SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
Witam ! Mam prośbe do ludzi znajacych sie na tych sprawach. Bardzo bym prosił o dobrą rozpiske do ćwiczeń. Wiem ze na innych tematach sa rozpiski ale chyba nie dla mnie. Mam 14 lat wiem ze to troche zamało zeby cwiczyc ale mozna juz zacząc. Dlatego prosze was o taka rozpiske na ktorej bym mogl cwiczyc. Wrazie czego to gg: 4482463 Prosze !!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Poczytaj trochę. Jest wielu takich co zaczynali ćwiczyć w twoim wieku z dobrymi efektami. Musisz pamiętać by nie wykonywać ćwiczeń zbyt mocno obciążających kręgosłup ( np. Martwy ciąg ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
A co z dieta itp ?? Tez cos stosować czy dalej sie odżywiac tak jak sie odzywiałem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
Hmm przeczytałem ale dalej nie wiem jak cwiczyc. Jak sobie sam ułoże to sie boje ze źle ułoze ten plan i efektów nie bedzie albo beda negatywne. PLZ dajcie jakis wstepny plan cwiczeń dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Zawsze lepiej jest ćwiczyć z dietą niż bez. Co prawda nie zawsze się da, ale jeżeli masz takie warunki to jest to wskazane. http://sklep.kreatyna.pl/t_poczatkujacy.php -> Tu masz konkretny plan. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
1. czytaj podwieszone tam sie wszystkiego dowiesz
2. dieta jest konieczna jesli chcesz miec efekty dobre- nei mowie tez o scisłej diecie ale przestrzeganie kogolnych zasad jak najbardziej si-woec czytaj podwieszone
2. trenig act-----bradzo dobra rozgrzewka
3. musisz zaczac zyc aktywnie, moj brat ma chyba tyle lat i ciagle go nie ma, labo gdzies na rower albo w piłe, no rtuchu duzo potrzebujesz
musisz sporo poczytac i sie duzo nauczyc bo w tym wieku w ty sporcie niewiedza moze cie doprowadzic do powaznej kontuzji
wiec jesli bardzo chcesz cos z soba zreobic to czytaj
jesli czegos nie wiesz to pytaj na forum:
zawsze ktos ci pomoze

(cos mi sie klawiatyra z***ała chyba)

Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2006-09-11 01:23:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3399
Witam, po pierwsze każdy trening siłowy w Twoim wieku absolutnie odpada, po drugie każda rygorystyczna, zbilansowana dieta także(skoro odpada trening siłowy - odpada także robienie masy), poza tym przecież jeszcze . Proponuje jednak powolne zapoznawanie siz z siłownią(jeśli na serio masz w przyszłosci zamiar ćwiczyć) czyli jakieś najprostsze ruchy z wolnymi ciężarami na symbolicznych obciążeniach czy głównie podstawy techniczne wykonywania danych ćwiczeń, a pozatym wszelkie dostępne w twoim wieku sporty ogólnorozwojowe(bieganie, skakanie, rower, basen, aktywne uczestnictwo w zajęciach w-f, przysiady, pompki, piłka, kosz itp). Jeśli chodzi o diete to proponuje po prostu zdrowo i racjonalnie sie odżywiać i niczego sobie nie odmawiać(oczywiście nie za często), pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 2 dniowy zadne tam HST

Następny temat

był juz taki trening?

WHEY premium