SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 496 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3745
Witam :) po dość nieudanych próbach z wcześniejszym odchudzaniem (diety głodówkowe i tym podobne... wiem wiem już się w porę opamietałam i nawróciłam.. noo i przy okazji wszystko powróciło;/)
ale zaczynam od nowa.
i tak.
zamierzam sobie rozłożyc zbilansowana diete redukcyjną.
na razie ustaliłam, że tak wstepnie przez 2 tyg będę jesc zgdonie z zapotrzebowaniem, z duza ilościa ww aby podkrecic metabolizm, a dopiero pozniej zaczne powoli i stopniowo odcinac kcal jak bedzie trzeba, a ww ogranicze i dam glownie w okolicach treningu. wstepnie liczac wychodzilo mi 2000kcal+, ale to hcyba nie bedzie przeszkodą w chudnieciu

dlatego, chcac wlasnie ustalic zapotrzebowanie, musze sobie ulozyc plan treningowy, i z tym mam pytanie.
oczywiscie na spalenie tk. tłuszczowej.
2 razy w tyg (pon+pt wieczorem) trenuję tenisa ziemnego na hali po 1,5h. taki średnio meczący wysiłek. gram już tak pare lat więć troche wytrenowana jestem ;)
co do tego dodać ?
by było jak naskuteczniej, i oczywiscie by w zbytnim zapale nie narzucic sobie zbyt dużo?
mam w domu orbitrek magnetyczny.
a 1minute drogi od domu basen (najbardziej mi pasuje chodzic w sobote rano;))
przez szkołe odpowiada mi jednak bardziej cwiczyc rano, przed lekcjami, wstac wczesniej, gdyz przyjezdzam do domu kolo 17 lekcje lekcje i te sprawy;/

a wiec co jak i kiedy cwiczyc ?

dodam ze mam 16 lat, 165cm/58kg, bf mierzac na wadze ok 24%

help pls ..

{[nieuleczalny dietetyczny psychopata mchrr :D]}
-> http://www.sfd.pl/*monikapx_/_dziennik_/_redukcją_do_celu_*-t563836.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy (DIETA)

Następny temat

Proszę o sprawdzenie diety ;)

WHEY premium