SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

HCG w trakcie dlugiego cyklu,proszę o pomoc. Spadek libido.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 438 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41141
Tak to właśnie wygląda, wskoczyłeś na bombe po 2 miesięcznej przewie od ostatniego cyklu, dodatkowo ten cykl, który teraz lecisz to nie wiem kto Ci rozpisał. Teraz padło libido i panika. Idz spokojnie na badania, nikt Cię tam nie zabije ani policji nie zawoła ze bombe wziąłeś Wyniki masz tego samego dnia albo na 2 dzień, rafiz Ci napisał jakie badania masz wykonać, wklej je tutaj, a będzie uzdrowiona dusza Twoja.

Nawet jeżeli chcesz zejść teraz z bomby, dobrze byłoby wiedzieć jak wyglądają hormony, więc badania są w tym wypadku nieuniknione. Z tego co napisałeś wynika, że enan się wkręcił i podbił estro, stąd spadek libido, ale bez badań to tylko i wyłącznie gdybanie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada mały cykl regeneracyjny sporty walki

Następny temat

szybkie pytanie - INSA

Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić Domowa granola Domowa granola IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018  8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie 8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Anllela Sagra - najpiękniejsza modelka fitness z Kolumbii Anllela Sagra - najpiękniejsza modelka fitness z Kolumbii