SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

HCG w dużej strzykawce!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1615

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1714
Niestety nie mam jak aktualnie załatwić insulinówek, więc muszę użyć strzykawek które zostały mi po cyklu. (2 ml)

Mam ampułkę HCG 5000IU.

Zaczynam brać 1000IU e3d.

Jaką ilość nabierać co te 3 dni na strzał z tej strzykawki 2ml? (1ml roztworu w niej będzie po rozrobieniu HCG).

Przeszukując internet każdy ma insulinówki, więc się pogubiłem już...
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1118 Napisanych postów 32775 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240062
masz zadanie z matmy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 174159
Jak to nie masz jak załatwić insulinówek. Przecież nie ma problemów z kupnem tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
xorton
Jak to nie masz jak załatwić insulinówek. Przecież nie ma problemów z kupnem tego.

Mieszkam w UK, w lokalnych aptekach nie mają albo po prostu Ci nie sprzedadzą jak nie wygladasz jak biznesmen w garniturze. Ciężki kraj pod tym względem. Jak zamowie z internetu to przyjdzie s poniedziałek a ja muszę zrobić iniekcje dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14003 Napisanych postów 233843 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1087068
Rozrob w 2 ml i każde 0.4 to 1000 jm
2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3116 Napisanych postów 11750 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69068
GymMuffin
xorton

Mieszkam w UK, w lokalnych aptekach nie mają albo po prostu Ci nie sprzedadzą jak nie wygladasz jak biznesmen w garniturze. Ciężki kraj pod tym względem. Jak zamowie z internetu to przyjdzie s poniedziałek a ja muszę zrobić iniekcje dzisiaj.

Podejdź do mnie Ci rzucę insulinowka przez okno

Zamówisz na ebayu dzisiaj to w piatek masz bez problemu a nawet w poniedziałek to co za różnica dwa dni w tą czy w tamtą...
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 433 Napisanych postów 1114 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15614
Hahah nie wierze , ze to zbieg okoliczności .
Godzinę temu ktoś do mnie dzwonił i pytał o insulinowke . Czy to Ty ?
Temat był ten sam Hahahahah

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Właśnie wracam z „nocnej” apteki która zamykają o 22. Bez recepty nie sprzedadzą mi insulinowki. Pytali również o model i wielkość, i po co mi ona. Tęsknie za Polską.

Zamówie z ebaya a teraz zrobie tak jak doradził Lodzianin. Dzięki wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 465 Wiek 24 lat Na forum 120 dni Przeczytanych tematów 18253
GymMuffin
xorton

W uk ja biorę za darmo z przychodni roznych. Idziesz i oni ci dają za Free. Tylko pytają się ile chcesz. I grzecznie co bijesz:) ja zawsze mowie co bije to oni żeby uważać i bla bla bla.

Zamów z ebay.
Mnie bolało jak kiedys robilem 2ml strzykawke i igla 0.6 Jak bilem pod pępek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dannyboy1993
GymMuffin
xorton

W uk ja biorę za darmo z przychodni roznych. Idziesz i oni ci dają za Free. Tylko pytają się ile chcesz. I grzecznie co bijesz:) ja zawsze mowie co bije to oni żeby uważać i bla bla bla.

Zamów z ebay.
Mnie bolało jak kiedys robilem 2ml strzykawke i igla 0.6 Jak bilem pod pępek

Igła 23G x 1" 0.65mm x 30mm moze byc?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Poszło tą igłą ale ledwo się wbija. Trochę boli. Do soboty ma dojść 29G 1/2” 0.33mm x 12mm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o haslo