SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253167

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
15-11-2013 r. DNT
5 dni do rozpoczęcia HST

ta bezczynność na roztrenowaniu jest dobijająca....
jedyne co można robić to pilnować diety oraz biegać

W załączeniu zrzut z dzisiejszej diety. Na obiad było spaghetti z mieloną łopatką( z masarni) ale jako że w spisie nie było łopatki to musiałem się poratować gotową z Biedronki więc to na pewno nie ta sama jakość ale chodzi o schemat.

Jutro chyba pobiegam, spokojniej ale zaatakuje te 8/9 km.

Pozdrawiam

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
16-11-2013 DT

Dzisiaj tylko orbitrek 35 min w średnim tempie 11,5 km - spalone 440 kc.
Nosi mnie oj nosi....

dieta by była prawie ok gdy nie samotne kabanosy oraz ptasie mleczko.... no i drink - ale zasłużyłem po całym tygodniu pracy - łązcnie z dzisiejszym dniem.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
No spoko... Ja się na Wasze czity nie pogniewam! A swoją drogą jeśli u mnie czity wchodziły to z reguły w domu lub ogólnie z żoną. A ta kupiła płytę, książkę i coś tam jeszcze Chodakowskiej i szykuje się rewolucja w kuchni. Nie jestem jeszcze na straconej pozycji.
I powtarzam sobie, że zaczynam z pułapu, z którego zaczynał Kuba. Jemu się udało mimo kilkumiesięcznego błądzenia. Uda się i mnie. Nawet jeśli nie wygram to chociaż wytnę się do lata ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid

dieta by była prawie ok gdy nie samotne kabanosy oraz ptasie mleczko.... no i drink - ale zasłużyłem po całym tygodniu pracy - łązcnie z dzisiejszym dniem.



Taaaa, a bułka tarta w połączeniu z olejem i rybką to nie smażona panierka? Margaryny nie widzisz? Moim zdaniem dieta jest do bani a kabanosy to akurat najmniejszy problem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ee kabo - zdradzę ci sekret ....tutaj nie ma diety
to jest tylko bilans na poziomie 2500 ( z dzisiejszym wyskokiem).
nie będę nigdy zawodowcem, ani nawet dobrym amatorem. nie śpieszy mi się z niczym więc po co sobie zawracać głowę rzeczami na które i tak nie będę miał wpływu - dla mnie ważniejsza jest rodzina, zdrowie i praca.
trzeba mieć hobby i jakieś zainteresowania ale proszę - nie bądźmy mnichami.
nie znam szczegółowego zapotrzebowanie mojego organizmu na poszczególne makrosy a przyjmuje je zgodnie z jakimiś książkami opartymi na badaniach pewnie jeszcze za czasów 2 wojny światowej
dla mnie maksimu sylwetkowe jakie chciałbym osiągnąć reprezentuje 13sebik z testu na masę teraz. nie chciałbym wyglądać jak rafał i kuba. oni są już o krok za daleko - nic wam chłopaki nie ujmując bo pewnie w 2014 wystartujecie w jakiś zawodach

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2013-11-16 23:38:33

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
LOL, moim zdaniem 13sebik13 jest z przodu zarówno jeżeli chodzi o Kubę jak i Rafała,
tak więc powodzenia w teście na kratę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
eno co Wy chłopaki, ja teraz zalany jak świnia - będzie co robić na wiosne

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
nio... ten sebik to kawał byka jest. Popieram Kabo... na takiej diecie to Ci nawet twoje lustro nie pomoże w tym konkursie na kratę

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Gwid

dla mnie maksimu sylwetkowe jakie chciałbym osiągnąć reprezentuje 13sebik z testu na masę teraz. nie chciałbym wyglądać jak rafał i kuba. oni są już o krok za daleko

Nie obraź się ale w ogóle nie masz rozeznania co do sylwetek,opisując sylwetki Twoją i wymienionych przez Ciebie kolegów to Ty jesteś początkujący,Rafał i Kuba średnio zaawansowani a akurat Ten do którego sylwetki chciałbyś dojść 13sebik to najbardziej zaawansowany kolega i do Niego masz zdecydowanie najdalej.
Śmieszy mnie zawsze jak ktoś przychodzi zapisać się na siłkę i mówi "chciałbym zwiększyć masę,ale nie tak jak ten kolega i wskazuje na obok przechodzącego karka z wagą 130kg" :)
Gwid,taki wygląd jak wspomniana przez Ciebie sylwetka kolegi 13sebik osiąga się po wielu latach ćwiczeń i to przy dobrych genach a nie tak sobie.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-11-17 11:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
drazekm
Gwid

dla mnie maksimu sylwetkowe jakie chciałbym osiągnąć reprezentuje 13sebik z testu na masę teraz. nie chciałbym wyglądać jak rafał i kuba. oni są już o krok za daleko

Nie obraź się ale w ogóle nie masz rozeznania co do sylwetek,opisując sylwetki Twoją i wymienionych przez Ciebie kolegów to Ty jesteś początkujący,Rafał i Kuba średnio zaawansowani a akurat Ten do którego sylwetki chciałbyś dojść 13sebik to najbardziej zaawansowany kolega i do Niego masz zdecydowanie najdalej.
Śmieszy mnie zawsze jak ktoś przychodzi zapisać się na siłkę i mówi "chciałbym zwiększyć masę,ale nie tak jak ten kolega i wskazuje na obok przechodzącego karka z wagą 130kg" :)
Gwid,taki wygląd jak wspomniana przez Ciebie sylwetka kolegi 13sebik osiąga się po wielu latach ćwiczeń i to przy dobrych genach a nie tak sobie.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-11-17 11:47:30


wyjaśnię:

1. czy ja siebie do kogoś porównałem? napisałem tylko, że chciałbym albo nie chciałbym. może powinienem napisać ze kuba i rafał są za chudzi to by dużo wyjaśniło - nawet na masie są chudzi.
2. czy ja chciałbym zwiększyć masę do 130 kg?
3. czy ja muszę wielbić i przytakiwać każdemu kto "schudł" i jest typem modela a'la CK?
4. czy nie mogę mieć mojej opinii i muszę wszystkim słodzić? mam swoje osiągnięcia i nie będę wystawiał ołtarzyków każdemu co też osiągnie coś.

ludzie nie szukajcie zwady w każdym wpisie ani nie doszukujcie się chęci rywalizacji w każdym tekście bo to niszczy psyche.

marcel - daj spokój już "moim lustrem" bo to śmieszne było za pierwszym razem. strategia na konkurso- zakład jest.
z tego co pamiętam to sam nawet nie podjąłeś rękawicy więc akurat krytyka z twojej strony nawet w formie ironii z dodatkiem sarkazmu powinna zostać podwójnie rozważona.

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2013-11-17 13:05:09

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

WHEY premium