SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 252990

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
RafalRRRR
Z tyłu na foto 3 jakby nie Ty , dzik jakiś , reszta jak Flex


dokładnie ,też zwróciłem uwagę na to zdjęcie
jakoś tam nie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na każdej focie inne majty -jak z żurnala jakiegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
dlatego pisałem ze jakby zmian nie widać pomimo iż mięsa przybywa i to czuje. dzisiaj znowu rekordy pobite. zaraz wstawię spis z treningu. mam tez fatalne oświetlenie w domu i lampa nie wyrabia w aparacie:/ zalany wp***u jestem to wiem

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2013-10-23 19:25:54

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
obiecany zrzut z treningu i diety. stosuje powoli większe ciężary ale takie w których mam pełna kontrolę ruchu. zastosowałem się do wskazówek Karola Mąłeckiego - wolno ale dokładnie. CZUĆ OGIEŃ

wyciskanie sztangi - znowu poprawa - 100 kg sam 6 razy w czwartej serii ćwiczenia, oraz 110 prawie 2 razy - prawie bo kumpel wsadził przy drugim razie palec wskazujący i tyle mi pomógł co nic ale niestety nie mogę tego uznać na 2 czyste.

wyciskanie sztangielek na skosie - znowu poprawa bo z 35 ostatnio na 37,5 kg. bardzo dobre ćwiczenie. niestety walczyłem żeby te 6 zrobić wiec wcale łatwo nie było.

rozpiętki sztangielkami - specjalnie robiłem po 10 sztuk ale za to powoli i bardzo nisko. czułem palenie w klatce ale nie odpuszczałem. ból wart poświecenia bo czułem cała klatę, wszytkie ścięgna jestem daleko od granicy moich możliwości( granica) ale chciałem poczuć klatkę i udało się

przenoszenie sztangielki za głowę - sam siebie tutaj zaskoczyłem będę dokładał obciążenie, przeważnie na 25 kg kończyłem a tutaj 37,5 kg, wiem że 6 razy to dam radę na pewno 40/42,5 razy. znowu zarypiscie czułem klatkę, na serio jak robię dokładnie to efekt mnie na serio mobilizuje.

ściskanie obciążnika 5kg na prostych ramionach przed sobą - to jest boskie ćwiczenie, czuję każdy mięsień klaty oraz przedramion. 3 x 15 sztuk. polecam

uginanie przedramion z supinacją - robię to tylko na masę ale przyznam że nie czuje za mocno bicepsa przy tym ćwiczeniu, raczej bez problemów robię dwie pierwsze serie ale 3 i 4 już przy 6 ruchu trochę oszukuje.

uginanie przedramion z supinacją siedząc - to już inna bajka, po prostu bicepsy eksplodować chcą!!! piękne to jest. obciążenia jak dla dziecka ale efekt porażający dzięki ciągłemu napięciu.

uginanie ramion na linkach wyciągu dolnego - na sznurach - też piękne ćwiczenie, pełne napięcie mięśnia i powolne ruchu.

jakoś nie miałem ochoty na brzuchy ale i tak zrobiłem parę dla świętego spokoju.

zadowolenie z treningu 9/10.
powoli uczę się napiąć i izolować partie jak je ćwiczę, nie jest to już bezwiedne machanie przeszczepami
całość treningu trwała 90 min.




Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772



zmniejszyłem rozmiar i weszło - jakość poszła.

czunga - specjalnie dla takich miśków jak Ty

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2013-10-23 20:27:13

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Po tylu skłonach mój kręgosłup by nie wytrzymał .............stosujesz inne ćwiczenia na brzuch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
tak - pisałem że mi sie nie chciało więcej bo .... jakoś w poniedziałek robiłem brzuch i w piątek planowałem;)

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Rozumiem że to było w kilku seriach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
tak, chyba 3.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

WHEY premium