SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid - powolny progres - podsumowanie 18 m. str. 223

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ALEXANDER63
te grahamki wygladają jak cyce starej muRzynki

GWIT-JEDZIESZ OSTRO ,WIEM ,ZE ICH POZAGINASZ,TRZYMAM KCIUKI HE HEH!

Zmieniony przez - ALEXANDER63 w dniu 2014-02-26 21:11:13



doszedłem do wniosku że jeszcze nie widziałem wszystkiego w swoim żywocie i niekoniecznie chce zobaczyć wszystko

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
też wyłapałem tą fatalną pracę stóp, bardzo fatalna technika
na odrywanie pięt spróbuj zrobić taki manewr - wg mnie pomoże
ustaw wzrok na wysokości około 2m od ziemi i patrz cały czas w ten punkt, jak będziesz schodził w dół to głowę będziesz musiał delikatnie zadzierać do góry
co do ustawienia stóp i pracy kolan nie w osi stóp to powiem że jak tego nie poprawisz to momentalnie złapiesz bardzo ciężka kontuzje
dodatkowo zwolnij tempo przy schodzeniu w dół, uzyskasz automatycznie lepszą kontrolę nad ciężarem

wydaje mi się że wszystkie Twoje ćwiczenia są robione w za szybkim tempie - tak na wariata, jak najszybciej

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n



doszedłem do wniosku że jeszcze nie widziałem wszystkiego w swoim żywocie i niekoniecznie chce zobaczyć wszystko


jak nie widziałes no to paa..



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Spróbuj przysiadów przy ścianie. Stopy 2-3 cm od ściany/drzwi i staraj się dotknąć palcami podłogi. Codziennie rano 2 - 5 razy - na rozruszanie.
Na siłowni, tuż po rozgrzewce, rób dynamiczny stretching, a potem weź dwa lekkie hantle i trzymając je przy klatce piersiowej spróbuj siąść np. na piłce lekarskiej albo czymś podobnym. Wysunięciem rąk do przodu/tyłu staraj się równoważyć siłę ciągnącą Cię do tyłu. Pracować mają tylko ręce. Tułów musi być prosto. 2 - 3 razy. A potem próbuj siadów.
Jedno z najlepszych ćwiczeń do mobilności to goblet squat (tu wersja z hantlem - drugiego możesz sobie postawić z tyłu i na niego siadać)



Moim zdaniem dużo łatwiejszy do ogarnięcia, zwłaszcza dla osób, które mają wątpliwości co do techniki jest Martwy Ciąg Sumo. Tu nie pójdziesz z kolanami do przodu, łatwo zepniesz plecy itp. I ogólnie świetne ćwiczenie. Polecam.


------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Ja mam pytanie do Gwida.Czy to jest wersja robienia przysiadów z szeroko rozstawionymi nogami? Dla mnie tak to wygląda, jeżeli robiłeś zwykłe przysiady to nogi masz za szeroko rozstawione. Idąc dalej Łuka tłumaczył kolano idzie w kierunku palców a na filmiku tego nie widzę. O prędkości wykonywania ćwiczeń pisał kiedyś Xzaar nie ilość a jakość.Pięty masakra.Szkoda by było złapać kontuzję.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2014-02-26 23:15:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak patrze i nie widze jakichś rozbierzności na linii kolana-palce. Tylko te pięty odchodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trochę piętę uniósł i wszyscy juz jadą po moim najlepszym koledze
kazdemu cos moze sie zdarzyc ,nastepnym razem nie uniesie pięty ,tylko co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
zrobię taki eksperyment dzisiaj wieczorkiem - bez siłowni nagram przysiad bez obciążenia, wstawię i pokarzę jaki jest mój maksymalny zakres ruchu. może to coś wyjaśni. foty z konkursu będę poprawiał w sobotę bo ułożenie dłoni ma jednak wielkie znaczenie - pozowanie nie jest takie łatwe jak się nie miało z tym do czynienia

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
27-02-2014 DNT

Micha - na 100% trzymana dieta
białko: 167g
tłuszcze: 90g
węglowodany: 175g
kcl: 2204

Suplementacja w trakcie dnia:
GOLD-VIT C 1000 FORTE - Olimp

Niestety nie udało mi się dzisiaj zrobić nagrania z przysiadami. Jutro na siłowni poproszę kogoś o to.
Dzisiaj doszła do mnie paczuszka na drugą część testu Zdjęcie w załączeniu. Dodatkowo ze względu na złą technikę ukazującą mięśnie próbowałem wykonać fotkę jeszcze raz( niestety przy sztucznym oświetleniu wyszła lipa). Załączam żeby pokazać jak znaczną różnicę to robi jako przykład a nie do konkursu. Zrobię jeszcze raz w sobotę rano.

Pozdrawiam





Zmieniony przez - Gwid w dniu 2014-02-27 21:08:15

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
Kiedy podsumowanie wrzucasz?

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

Następny temat

Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

Wiecej