SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid,Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
kabo9
drazekm - nie bój żaby jakby nie spinał to i tak bober będzie grał pierwsze skrzypce i nic go nie przebije

szczerze mówiąc to jestem zawiedziony, jak po ciężkich treningach CF czy dwuboju tak się wygląda to ja już się do tego typu aktywności nie przekonam


No to blado wygląda twierdzenie, że ciężkie ćwiczenia odfajkowują trening mięśni brzucha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Mięśnie się tam na pewno chowają.
Jak dieta wróci to i krata się przebije.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
A wiedzieliście co dzisiaj jest na pierwszej stronie potreningu? Krata na lato z mottem przewodnim, ze jak się chce brzuch z kratą to trzeba trochę pogłodować na ujemnym bilansie...
Tu mięśnie na pewno są - tylko głęboko schowane pod warstewką. Ja takiej nadziei nie mam:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Paatik
A wiedzieliście co dzisiaj jest na pierwszej stronie potreningu? Krata na lato z mottem przewodnim, ze jak się chce brzuch z kratą to trzeba trochę pogłodować na ujemnym bilansie...
Tu mięśnie na pewno są - tylko głęboko schowane pod warstewką. Ja takiej nadziei nie mam:(

A jak miały urosnąć na ciągłym głodzie?
Najpierw masa a potem rzeźba - wszyscy sylwetkowcy tak twierdzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
Gwid --gratuluję odwagi ,zrobiłeś zdjęcie naturalne bez spinania się ,nie wiem ilu z nas w takiej postawie zamieściłoby swoje zdjęcie ,
Nie wszyscy mają predyspozycje aby wyglądać jak sylwetkowiec
Ciesz się tym co robisz ,pobijaj dalej swoje rekordy w CF i bądz w tym radosny tak jak dotychczas
I tak wyglądasz lepiej niż kilka lat temu ,a do tego dołożyłeś siłę i sprawność --tylko się cieszyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Silniejszy jest niż wielu w tym dziale, sprawnością bije na głowę większą część, ale miska podejrzewam leży do góry dnem a w domu szwedzki stół
Albo z samą miską jest problem, albo co bardziej prawdopodobne dochodzą sprawy hormonalne. I tym bym się zajął w pierwszej kolejności.
Nie znajduję uzasadnienia dla aktywności sportowej, jakby nie było promującej zdrowie, gdy patrzy się na to tylko od strony wyniku wyrażonego w kilogramach na sztandze.
Oczywiście to sprawa prywatna Gwida i nic nam do tego, jednak jeśli wrzuca zdjęcie musi się liczyć z komentarzami, choćby takimi jak mój. Bez złośliwości, ale i bez słodzenia.
Ojanowi mogę słodzić, bo jemu po tych ciastach od sąsiadek nic już nie zaszkodzi

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
Ojan musi więcej spalać u sąsiadek, aniżeli te ciasta warte

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
_Szajba_
Silniejszy jest niż wielu w tym dziale, sprawnością bije na głowę większą część, ale miska podejrzewam leży do góry dnem a w domu szwedzki stół
Albo z samą miską jest problem, albo co bardziej prawdopodobne dochodzą sprawy hormonalne. I tym bym się zajął w pierwszej kolejności.
Nie znajduję uzasadnienia dla aktywności sportowej, jakby nie było promującej zdrowie, gdy patrzy się na to tylko od strony wyniku wyrażonego w kilogramach na sztandze.
Oczywiście to sprawa prywatna Gwida i nic nam do tego, jednak jeśli wrzuca zdjęcie musi się liczyć z komentarzami, choćby takimi jak mój. Bez złośliwości, ale i bez słodzenia.
Ojanowi mogę słodzić, bo jemu po tych ciastach od sąsiadek nic już nie zaszkodzi
Szajba - Patrzysz i nie widzisz! Właśnie zawsze liczy się wynik w aktywności fizycznej! Nikt nie patrzy jak wygląda mistrz w trójboju, dwuboju, rzucie kulą lub młotem czy oszczepem! Tylko w sportach sylwetkowych liczy się wygląd! I właśnie teraz Gwid przystąpił do takiej walki o wygląd i należy mu się za to szacunek.
Oczywiście wszyscy tutaj wiedzą, że tzw. miska jest kluczowa. Najczęściej aktywność fizyczna nie potrafi jej przebić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ja na aktywność sportową w wydaniu nas amatorów patrzę tylko z perspektywy zdrowia.A w dużej mierze o zdrowiu świadczy wygląd. I nie mówię tu o wielkich bickach czy wciętej talii. Pewnie w sporcie osiągnę niewiele, ale zawsze mogę podrapać się pomiędzy łopatkami, uciec silniejszemu czy pobić przedszkolaków.

Gwida bardzo szanuję, choćby za postępy jakie robi w CF.Sporo się nauczył i nauczy się jeszcze więcej. Swoją opinią myślę że bardziej go zmotywuję do działania, niż gdybym pisał, że wszystko jest super i będzie jeszcze lepiej.


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-04-25 22:34:33

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
_Szajba_
Ja na aktywność sportową w wydaniu nas amatorów patrzę tylko z perspektywy zdrowia.A w dużej mierze o zdrowiu świadczy wygląd. I nie mówię tu o wielkich bickach czy wciętej talii. Pewnie w sporcie osiągnę niewiele, ale zawsze mogę podrapać się pomiędzy łopatkami, uciec silniejszemu czy pobić przedszkolaków.

Gwida bardzo szanuję, choćby za postępy jakie robi w CF.Sporo się nauczył i nauczy się jeszcze więcej. Swoją opinią myślę że bardziej go zmotywuję do działania, niż gdybym pisał, że wszystko jest super i będzie jeszcze lepiej.


Twój sposób myślenia jest mi bliski chociaż nie podrapię się pomiędzy łopatkami
Nie miałem wątpliwości o celach Twojego pisania (a Gwid z pewnością o tym także wie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadine Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

DT- Ann

Wiecej