logo
zamknij zamknij

Guz na piszczelu.

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5898

0 5 0
napisał(a)
klef
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19
Siema. Przedstawię Wam mój problem, może mieliście coś podobnego i wiecie jak temu zaradzić, a więc:
Grając z 2 miesiące temu w piłkę nożną, dość ostro zderzyłem się z kolegą, uderzenie w bok piszczeli było tak silne, że nie mogłem kontynuować dalszej gry;p 2-3 dni później pomiędzy kością piszczelową a strzałkową pojawił się ogromny siniak (nic dziwnego, w końcu uderzenie było na prawdę mocne). Pomyślałem, zwalczę problem jeszcze w zarodku, zacząłem stosować Altacet na stłuczenia, siniak minął po jakichś 3 tygodniach. Lecz ostatnio, przez przypadek natknąłem się na pewnego guza w tym samym miejscu gdzie doznałem urazu, nie widać tego guza, ale gdy się tylko przejedzie dłonią w tym miejscu można go bardzo dobrze wykryć...ani mnie to nie boli, ani nic, no może takie dziwne uczucie doznaję podczas gdy dotykam tego miejsca (jak przy dotykaniu blizny). I tu jest moje pytanie: co to może być? czy to coś poważnego? mieliście kiedyś coś podobnego?

z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
kwachu13
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 281 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3649
Na pewno nic poważnego jakiś krwiak tylko bądź woda jeżeli jest to tuż pod skóra kup sobie igłę i strzykawkę wbij w tego guzka i pociągnij za tłoczek do strzykawki powinna wtargnąć lekko brązowawa,bądź żółta ciecz wszystko odessać ok 1-2ml i powinien guzek zniknąć

Igła-0,7mm
Strzykawka-2ml-3ml

Choć Psychika Siada Nie poddam się to moja zasada!

napisał(a)
kwachu13
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 281 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3649
i oczywiście przed wbiciem igły odkaź miejsce spirytusem,bądź dezodorantem,po zabiegu wykonaj czynność odkażania jeszcze raz będzie piekło

napisał(a)
klef
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19
@up
to na pewno jest bezpieczne? :D
napisał(a)
kwachu13
Początkujący
Tak to jest bezpieczne nie masz co się obawiać wykonywałem takie zabiegi! Miałem wypadek i na nogach miałem kilka takich gózów pod skórą odessałem i problem znikną... Możesz mi wierzyć jestem przeszkolony z medycyny ponieważ jestem strażakiem

napisał(a)
Acheron_AD
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1610
Ale on nie jest przeszkolony, więc niech lepiej idzie do ortopedy.
1

"Si vis pacem, para bellum"

napisał(a)
chucknoris
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 11886 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164387
strażak osp a lekarz to dwie inne profesje ****a drugi jarzyna w dziale. Klef idź do lekarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból łokcia POMOCY !

Następny temat

Numer seryjny do photoshop 8.0 cs

Pieczone nogi kurczaka z warzywami

Jacek Kramek - ocena sylwetki

Agnieszka Andrzejewska w ciąży!

Jak powrócić po kontuzji?

Leksykon suplementacji: Glutamina

Czym wspomóc termogenezę i odchudzanie?

Przysiady czy suwnica - co lepiej wpływa na pośladki?

Czy kortyzol i stres sprzyjają nowotworom?