SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guz czy co oO

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 808
Witam.
Wiec od jakiegos czasu mam na klatce wypuklenie. Dokladnie jest to na srodku i tak nizej mostka( moze zle to opisalem ale chyba sie domyslicie. Ten 'guz' jest lekko po prawej stronie. Jak wypinam klatke do przodu jest on bardzo widoczny. Jak siedze nie tak bardzo. Boje sie bo nie wiem od czego to moze byc, domyslam sie ze moze od uderzen sztanga w klatke jak cwicze. Ale jak zauwazylem na treningu to zadko kiedy uderzam mocniej sztanga, nigdy mi nie spadla ani nic w tym stylu.Isc z tym do lekarza :> nie przeszkadza mi to ze jest jakis guz na klatce. Ale zeby nie bylo ze za kilka lat wyjdzie z tego jakas choroba. Moze spotkaliscie sie z takims czyms, jak tak to prosze o pomoc co z tym zrobic. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no jak najbardziej zgłoś się do lekarza !
najlepiej idź do lek.rodzinnego - jak co to dalej skieruje !
pozdr

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 808
Do lekarza z niewielkim guzem? hmmm chyba po swietach sie wybiore... jak wiecie co to moze byc to jeszcze piszcie
:( pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak coś się dzieje to się ze wszystkim chodzi
czasami zmiana mająca kilka mm i naciekająca następne kilka jest już baaaardzo źle rokująca

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Do lekarza musisz się udać, niech cię zbada i zadecyduje co dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwanie torebki stawowej.... ;(

Następny temat

RWA KULSZOWA a sporty siłowe

WHEY premium