SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guz!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie po ostatnim strzale wywaliło mi guza na posladku,jest on wielki napuchniety w srodku guza znajduje sie cos jak typu granatowy malutki siniak albo nie wiem zaschnieta krew czy cos takiego,cholernie to boli,czasami boli mnie głowa lecz nie wiem czy to z tego powodu czy ogólnie ze zmeczenia moimi treningami.
Co w takim przypadku robic poczekac jeszcze pare dni i obserwowac czy schodzi czy udac sie do chirurga?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W poniedziałek prawdopodobnie bede miał wyciagniety sączek i bede leciał tylko na samych opatrunkach takze nie ebdzie az tak zle,antybiotyku zadnego nie dostałem takze jest oki a wiec mysle ze do treningów nie dlugo powruce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
moze za plytko wbiles

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
dlugo to juz masz??

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze mówiac nie wiem ale chyba było oki robione koleszka mi robi non stop strzały i nie było jeszcze problemu z tym poza tym za kazdym razem wbija igłe do konca robie 7 powiem jeszcze ze mam duzo zrostów na posladku moze to i tego jest przyczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem dokładnie ile ale pare dni juz siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Odczekaj kilka dni,jesli miejsce bedzie zaognione nie bedzie opuchlizna schodzic to kolego wielce prawdopopdobne,że hodujesz sobie ropnia.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co wtedy w takim przypadku robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
co to? mleko czy olej?

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
musiało się coś zanieczyszcić i jakiś ropień albo wrzód sie robi (to moze byc "baniakonda" tylko cos jej sie pomyliło i wyskoczyła z drugiej strony) lekarz cos na bank poradzi

Zmieniony przez - bedii w dniu 2009-03-25 18:31:38

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
bedzie ciecie

ja mam teraz dziwna sprawe z barkiem. opuchlizny nie ma, miejsce zaognione,nie moge ruszyc reka w pelnym zakresie , sytuacja trwa kilka dni juz.

mam nadzieje,ze tylko zle inj weszla

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To był albo tren albo prop nie pamietam co w tym dniu robiłem takze konkretnie co panowie robic czy jeszcze czekac co co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobic przedluzyc ?

Następny temat

Prop

WHEY premium