SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gulasz wołowy - pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
Witam nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie jakby co to proszę przenieść do odpowiedniego działu.Kupiłem dzisiaj w Biedronce gulasz wołowy z sokołowa niczym nie przyprawiany poprostu mięsko wołowe pokrojone w kostkę,tylko mam problem bo za chiny nie umiem znajść z czego ten gulasz jest tzn z jakiej częśći i jak wrzucam do kalkulatora to różnica między jedną a drugą częścią wynosi nawet do 300 kalorii(w 500 gr)ktoś orientuje się z czego to jest i jakiej jakości jest to mięso??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
W zasadzie możesz sobie losować kostką aby dostać odpowiedź na to pytanie. Gulasz to po prostu kawałki mięsa pokrojone w kostkę. Pochodzą zapewne z różnych fragmentów mięsa. Musiałbyś porównać kolor mięsa do innych fragmentów i w ten sposób na oko dopasujesz z którego kawałka Ci się trafiło. Co do jakości, to takie samo mięso jak inne z tym, że po prostu nie był to fragment nadający się na kotleta czy pieczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
no możliwe tyle że wszystkie te kawałki mają taki sam kolor nawet na innych tackach,dlatego myśle że to jest poprostu z jednej części tylko nie pisze z jakiej,wezmne poprostu jakąś pośrednią wartość i tyle,bo tłuszczyku to tam było malutko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Wiem jak wygląda ten gulasz i ilość tłuszczu jest na nim niewielka. Także sądzę,że spokojnie możesz liczyć jego wartości jak wartości udźca wołowego

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybranie na Masie 85kg Jakie odzywki?

Wiecej