SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grudki w Cell Pump

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreatynina jest produktem przemiany nadmiaru kreatyny
nie odwrotnie
wiec dostarczanie odpadu mija sie z celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Miałem dylemat co do tych grudek bo mi tez trafiła sie taka puszka która wczesniej była zabląbowana jak trzeba:) Obylo się bez zakładania tematu nowego;p

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
cenna umiejetnosc szukania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
CP często się zbryla i wystarczy trochę potrząsać i postukać pudłem w jakiś blat czy coś takiego i się rozkruszy. Taką cenną radę dała mi osoba zajmująca stanowisko sprzedawcy w sklepie z suplementami :)

pozdro

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dokladnie tak jest
warto pamietac ze rozwiazanie nie tyczy jednak monohydratu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
o monohydrancie mi wiadomo:) Czytałem ze w kreatynine nieaktywną sie przeksztalca,czy cos takiego.
A co do tego potrząsania cell pumpem to pomogło,ale musialem sie namachac:)

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
Produkty zawierające alfa ketoglutaran argininy mogą ulegać zbryleniu. Jest to naturalny proces spowodowany higroskopijnością cząsteczek AAKG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Jeśli grudki łatwo się kruszą i rozpuszcza sie należycie to nie ma najmniejszego problemu .Bądż Wielki .Powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kurcze to jak sie obchodzi z monohydratem jesli chce sie stosowac stala suplementacje...otwieram puszke 0,5kg ktora bede jadl kilka ladnych miesiecy i nie wierze ze nie zajdzie wilgocia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ano NIE zachodzi jak dobrze przechowywana :D
ja korzystam z puszek 1300g :D
nigdy NIE mialem w niej grudek nawet blisko dna :D

dokrecenie to zawsze
ktos podpowiedzial ze umieszcza kawalek folii miedzy zakretka a puszka i dopiero dokreca - wydaje sie to miec sens - o ile sie dobrze dokreci :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różne propozycje porcji na opakowaniu Cell Pump?

Następny temat

Kreatyna+L+glutamina+Tauryna??jak stosowac...?

Wiecej