SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No jak to po co? a do Brukseli jako euro deputowany czym będę latał?

Seria Fanatycznych Demoralizatorów - ten kraj jest nasz i wasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
będziesz pociągiem jeździł
bo nasz rząd będzie oszczędzać pieniądze podatników
nie ma to tamto!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
"ten spam jest wasz i nasz nie damy bić się w twarz!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
To my będziemy liberałami jak PO i będziemy od prywaciarzy brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Bahu,ja z historii tez,historia to moje hobby.No ale,zaraz za nia byla biola,ktora poprsotu mi wchodzila bez bolu.

Edit.****a koniec spamowania z mojej strony,bo rzygam juz tymi piechdolami.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2007-01-25 00:53:04

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no to Wy tu widze zdolni jesteście...ja ****a ledwo na studiach daje rade
A dziś z***ałem koło z termodynamiki i znów będę musiał walczyć na ostatnim terminie,a o zaliczenie tego bedzie cieżko bo jest strasznie dużo materiału...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie dygaj, akurat termodynamika to wedlug mnie przynajmniej (ale nie tylko) najtrudniejszy dzial fizyki. Jedyny ktory mi nie idzie kompletnie. Wole kwantową już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no tylko to nie jest u mnie na fizyce.. to osobny przedmiot

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
dobrze że kończyłem amerykanistyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Bahamut: Wole kwantową już

Wybacz mu Boże, bo nie wie... co mówi

Jako medyk (na szczęście dla Ciebie, wierz mi ) nie miałeś "prawdziwych" kwantów-tylko znacznie "przycięte", bo nie da się ich w całej "okazałości" wyłożyć na studiach, które nie mają solidnej matematycznej bazy(do kwantów potrzebne są przynajmniej bardzo dobra analiza i jeszcze lepsza algebra).

Terma (a przynajmniej rachunki z niej) są irytujące, bo są, przynajmniej dla mnie, totalnie "nieintuicyjne". Operuje się wielkościami, które czasami trudno sobie wyobrazić (a mi było o tyle łatwiej, że miałem wcześniej kurs chemii fizycznej). W kwantach jest to samo-tylko wielokrotnie gorzej.

Akurat ja termę(przynajmniej teorię) najmilej wspominam ze wszystkich działów tzw. "podstaw" fizyki (mechanika, elektromagnetyzm, optyka, terma). Jest najmniej zmatematyzowana. O tyle jednak rachunki z termy są, delikatnie mówiąc, parszywe-gorsze są tylko "magnesy" i optyka falowa, więc QUEBLO-współczuję. Ale pocieszę Cię-jak zdasz rachunki to teoria z rozszerzonego kursu jest do nauczenia się (nieomal od zera ) w jakieś 2-3 dni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium