SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wiem, oglądam Dobry serial ale strasznie mnie trapi co sie dzieje z....











































Mmmmmmaanym KK****A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
chyba najlepsza postac w ostatnich odcinkach



chociaz Mlody odcinajacy palce tez byl niezly chojrak

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
No był był, ciekawe tylko czy bedzie jak go dorwie ten wielki łysy rusek, ochroniarz dragonowa. Juz raz chcial go piła motorową przeżegnać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
nie dorwa go


bo Mlody to takie nowoczesne uosobienie ulanskiej fantazji i im podbija ogladalnosc

moga cos zrobic Szajbie bo cos ostatnio mowil ze po narodzinach drugiego syna chce sie bardziej rodzinie poswiecic

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=fur_farm&Player=wm&speed=_med


MASAKRA!!

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
to jest to o szopach?

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Obejzalem to juz w urodzie. ******le szkoda mi slow na pisanie. Nawet moja tworczosc o zyczeniu smierci nie przejdzie tego. Po prostu ******le ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
obejrzalam 5 sekund i mi starczy. i z mila checia wprowadzilabym w zycie "bahamutowy kodeks karny"

ja znajde tych ludz, a ty bahu podaj maczete...

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781


;]

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
****a mać Jak można tak zwierzątko traktować. Takiego człowieka to bym za***ał na miejscu..... nie mam dość psychiki żeby to oglądać. Nie wrzucajcie takich filmików, bo te ***aki co nakręcili się jarają że inni to oglądają.
Szczerze życzę tym łbom kusownikom czy komu tam żeby wylądowali w celi z wielkim murzynem któremu od 20 letniej odsiadki po***ało się nieco w głowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium