SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A ja koncze wlasnie po obiedzie pierwszy i ostatni kieliszek wina. Na trawienie.

Jakbym walnał butelke całą to juz by sie na tym nie skonczyło więc unikam takich operacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
ja też unikam ale mam stresującą pracę
a poza tym łykend zobowiązuje

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wy tez czasem zadajecie sobie pytanie "****a, dlaczego ja jestem taki zayebisty" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
bahu za dużo chyba rozmyślasz..
Myslisz myslisz... chcesz kogos za***ać maczetą..%)
a teraz znów takie wywody.. ;D

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
ja wychodze z zalozenia, ze nikt nie jest do konca normalny...
tez mialam ochote nie raz uzyc kija, pozadnie kopnac...
i mysle ze ten pomysl z maczeta jest troszke zbyt "ostry"....
w sumie - moge sie zalozyc, ze kazdy z nas mial juz takie nerwy, ze powtarzal w myslach "no nie... zabije..."

takze bahu jak siegniesz po maczete, to pozniej zapraszam na resocjalizacje, oczywiscie jak sie zlapia i wsadza, hehehe. ale moze lepiej nie...

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Wy tez czasem zadajecie sobie pytanie "****a, dlaczego ja jestem taki zayebisty"
Ja zadaje:). Powaznie.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
I do jakiego wniosku dochodzisz? Ja nie potrafie znaleźć odpowiedzi. Więc tlumacze to sobie ze tak juz po prostu musi byc. That's the way it is

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-03-26 14:47:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Do podobnego jak Ty:)...po prostu pogodzilem sie z tym, ze jestem zayebisty i tyle:)

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52706
Jak to powiedział jeden chłopak w siłowni patrząc w lustro: "Boże czemu ja się takim kozakiem urodziłem?" hrhr

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
A macie też tak, że was w****iają przeróżne zachowania ludzi ??(Tzn chodzi o to, że ktoś coś powie czy coś zrobi i od razu ma przegrane u was, startuje z gorszej pozycji)

Ja mógłbym wymieniać przykłady bez końca i od razu się we mnie gotuje jak widzę takiego kolesia. (dziewczynom z reguły wybaczam)
Taki prosty przykład: Spotkałem ostatnio kumpla z obozu po kilku latach na imprezie. Podszedłem do niego, żeby zagadać. Coś tam gadam mówię, że chodzę na mma między innymi. A ten mi wyleciał, żebym lepiej do nikogo nie startował lepiej bo tu jest od groma wioślarzy w klubie. Od razu mnie szlag trafił. Po pierwsze co on myśli, że jak trenuje to od razu wszystkich leje ?? A po drugie***** z tego, że są wioślarze ?? A co to ma do rzeczy ?? Myśli że jak wiosłuje to wp*****l nie dostanie ?? Od razu skończyłem rozmowę z kolesiem, bo już mi ciśnienie podniósł i stwierdziłem, że szkoda nerwów na d****a W ogóle co on sobie myślał, że ja nie mam ciekawszych zajęć tylko na imprezę przyszedłem się lać ??


Muszę się leczyć czy jeszcze nie ??

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium