SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
A myślałem, ze to ja mam taki rozregulowany zegar dziwnie, a tu proszę więcej takich

Dla mnie naturalna pora na pójście spać to między 2 a 3. O 11 pobudka.
A ze swoją pracą magisterską mam tak, ze najlepsze materiały są po angielsku a z moim angielskim rozumiem może 70 procent tekstu



Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-02-17 02:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
swiruje
co studiowales lesion? budownictwo, architekture, z moze jeszcze co innego?

ja jak widze cyferki, to mi sie slabo robi...
obliczenia, projekty, milion kresek i kreseczek, ktore sie przecinaja a ja nie wiem ktora jest do ktorej...

madula a ty co studiujesz?

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Nad projektami też trochu czasu przesiedziałam... Jestem już na ostatnim roku, więc to już półmetek. Jeszcze tylko wynik z jednego egzaminu (sprawa o tyle trudna, że mamy strasznie upierdliwego wykładowcę i wylot ze studiów na ostatnim roku jest jeszce bardzo prawdopodobny) i napisanie nieszczęsnej pracy magisterskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2828
co studiowales lesion? budownictwo, architekture, z moze jeszcze co innego? informatyka...
no widze sporo studentów na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
nemeyeth nie pytaj... Wybór kierunku był najgłupszą rzeczą jaka zrobiłam. Straszne nudziarstwo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
znow przekrecilam nick.... o ja gapa... wy macie sesje, a mi sie wlasnie konczy 2 tydzien ferii i w poniedzialek powinnam normlanie isc do szkolki, ale chyba sobie ferie przedluze, hehe

co do angielskiego... ja juz nie pamietam prawie nic, no moze przesadzam, ale wiecej nie pamietam niz pamietam... efekt niekorzystania z tego jezyka. a reszta co studiuje sobie?

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Własnie kończymy sesję. Dzisiaj miałam ostatni egzamin u wspomnianego potwornego psora...

lesion warto studiować informatykę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
informatyka....

pamietam ze na 1 roku mialam informatyke - wyklad z dr M.
M jak masakra. w ogole koles byl jakis dziwny, uwazal ze koniety sie tylko do garow nadaja, i ze od kompa wara, bo nie mamy zbyt pojemnych mozgow, zeby obslugiwac tak niesamowite urzadzenie jakim jest komp... no az mnie przewracalo na boki jak go sluchalam. ale byl dzien zemsty...
nasz doktorek mial pelno fotek w kompie z babkami w neglizu, takie male meskie zbocznie. dorwalysmy kompa i zrobilysmy format. jakie w*******nie bylo.... oczywiscie wszystkie dziewuchy oblal na 1 terminie. pozniej juz mnie nie zagial. wystukalysmy sie calego skryptu na pamiec + rozumienie tresci. poszlysmy na egzamin... meczyl meczyl - my odpowiadalysmy spiewajaco, w koncu przemowil - niech wam bedzie - 3,0

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
75% wykładowców to straszne buraki, którym się wydaje, że wszystkie rozumy zjedli... Norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
teee Maluda dowiem się co studiujesz(a właściwie na jakiej uczelni) czy to jakas tajemnica forumowa jest???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium