SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Grubas na redukcji PROSZĘ O POMOC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20005

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2674 Napisanych postów 55075 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 567874
Pewnie dlatego, że doszła mu aktywność fizyczna w postaci pracy. Tak przynajmniej zrozumiałem.

Moderator działu Odżywianie

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 175 dni Przeczytanych tematów 9919
Tak dokładnie, nie do końca wiem ile dodać, jechałem od stycznia tego roku na niskiej kaloryce bo około 2300-2400, teraz około 2700-2800 i zacząłem przybierać na wadzę, chyba najlepiej będzie dojść do właściwej kaloryki metodą prób i błędów :)
1
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2674 Napisanych postów 55075 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 567874
Jak zmieniają się obwody ciała na większej ilości kalorii? Na to polecam zwracać uwagę, a niekoniecznie na masę ciała.
2

Moderator działu Odżywianie

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1711 Napisanych postów 27045 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 498032
Otóż to, względem zmiany kompozycji sylwetki, tudzież obwodów należy korygować podaż energii w diecie. No i nie KALORYKA, a KALORYCZNOŚĆ.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IFFYM