SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Granulat sojowy jako jeden posiłek?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3794




znalazłem w sklepie taki produkt i zakupiłem go:

Granulat sojowy
Granulat sojowy jest pełnowartościowym, roślinnym odpowiednikiem mięsa zwierzęcego. Posiada bardzo dużą zawartość białka o doskonałym składzie aminokwasowym.

Sposób przygotowania granulatu jest bardzo prosty: wystarczy zalać wrzątkiem, dodać ulubione przyprawy, dla uzyskania aromatyczniejszego smaku warto dodać również ząbek czosnku. Całość gotować około 10-15 min, po czym odcedzić i lekko odcisnąć.

Granulat sojowy możemy wykorzystać jako zamiennik mięsa do wielu potraw, między innymi: do kotletów mielonych, pierogów, gołąbków, past.

Skład: odtłuszczona mąka sojowa, woda

Wartość odżywcza w 100g produktu
Wartość energetyczna 1315 kJ /310 kcal
Białko 50,0 g
Węglowodany przyswajalne 23,0 g
Tłuszcz całkowity 2 g

Mogę go wrzucić do mojej diety jako jeden posiłek bo mam problem z 6 posiłkiem a to wychodzi bardzo tanio (np 60g tego granulatu + 100g ryżu)?? Pozdrawiam

Zmieniony przez - struna6 w dniu 2008-01-02 16:53:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3794
Liczę na odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
paker je jajka i mięso soi mówimy praktycznie nie raz na rok kotlety można
1

http://www.sfd.pl/chucknoris_/masa_z_półobrotem-t424885.html DZIENNIK TRENINGOWY ZAPRASZAM

http://www.sfd.pl/BLOG_Nawet_parówka_dęta_raz_w_roku_ma_swoje_święta_by_chucknorris-t484710.html
BLOG TREC ZAPRASZAM
NIE POPRAWIAM DIET I TRENINGÓW NIE ZNAM SIĘ NA TYM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Raz na jakis czas w posilku z bialkiem zwierzecym, ale na pewno nie jako staly skladnik diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrót do formy-dieta masa

Następny temat

jedzienie a silownia

WHEY premium