SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorączka po testosteronie ! Pytania !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
Witam Was !
Czytam często sfd, zakładam temat pierwszy raz chwile po rejstracji bo nie znalazlem konkretnych odp ( lub szukam jak ciotka)
1. WIEK: 31
2. WAGA: 86
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 108
-udo: 57
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ostatnio 3 lata, wczesniej też ok.3 lata
6. DIETA:
-białko: 160+
-węglowodany: nie licze
-tłuszcz: nie licze
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 100 tab D-bol, 130 DB pharma, teraz prop, enan + Meta Bayer Schering
8. TRENING: siłowy
9. CEL CYKLU: poprawa sylwetki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 130 tab meta rokt temu
11. POZIOM BF%: chyba 14% z maszyny( z tego co pamietam)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115 3x
-martwy ciąg: 140 1x raczej serie 60 kg
-przysiad: zadko, raz bylo 100 kg 1x

I teraz tak , ostatnio ćwiczę twardo od 3 lat , po pol roku wszamałem 130 meta db (poszło pięknie 12 kg ale jak to meta solo wiadomo co później )
po gdzieś 2.5 roku czyli teraz 15 październik szedł prop genesis e3d 1 ml po 2 tyg zorientowałem się ze wieczorem w dzień iniekcji łapie mnie gorączka 37,4 i dzień po iniekcji utrzymuje się do wieczora = brak apetytu, osłabienie.
Naczytałem się o tym propie ze organizm nie toleruje estru itp itd wiec zmiana na Enan bayer po 4 tyg. Na początku zadowolony bo szot e5d nie mierzyłem gorączki bo nie czułem po oczach(pieką oczy) ale juz byłem podku....y i enan szedł z meta bayer 40mg ( śmiech na sali te 40mg ) nie to co DB które urywało kopyta. I znów od 2 tyg po tym enan czuje tak samo jak po prop czyli ok 37.4 w dzien iniekcji i dzien po do wieczora , tyle ze oslabienia juz takiego nie czuje i apetyt w sumie jest ok.
Doradźcie mi czy :
- taki stan gorączki to norma czy nie ?
- wydaje mi się ze gdy organizm wlczy z czymś to masy nie robi zbyt dobrze , prawda to ? nie zalezy mi az tak na masie ale poszło 2 kg i wycielo tluszcz.
- przerwać czy bić dalej
I dalej , bo juz minelo 8 tyg wiec wczoraj poszedł Ovigil, jajka małe :P ale tylko ok 2500 bo byly problemy z naciągnieciem i reszta poszła w powietrze wiec zmarnowałem ale kupie jutro i po 4 dniach wbije następne 2500 ale z 5000 zostanie znów 2500 i czy za nastepne 4 dni mogę nastepne 2500 czyli razem 7500 aby nie zmarnowac połówki gdyż nastepne hcg za 8 tyg i co z hcg na odblok po wszystkim bić nie bić ??? terpafen mam 20 sztuk.

Z góry dziękuję za odp.
Nie je..ć mnie zbyt mocno za błędy :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
Według Ciebie jambala pociągnąłem jeszcze 7 tab Clomidu w sumie 37 tab poszło. już skończyłem kilka dni temu Clom >
Samopoczucie w normie , libido może być :)

za 2-3 tyg zrobie badania to wrzucę

Póki co to Dzięki Wszystkim za porady i odpowiedzi , były pomocne )) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2019-05-06 10:39:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94417 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
Mozesz podac ogolnie 7500 hcg
Skoro sa takie efekty cos ci nie lezy
Zmienil bym firme ,bo organzim caly czas z czyms walczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
Dzieki !
Co to propa zmieniłem w trakcie z genesis na medi-tech i ten sam efekt. Kolega bił ten sam medi tech na końcówce po enanie i normalnie bez goraczki. co do enan bayer wszyscy chwala kumepl tez to mial szedl spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
Albo jestem wrażliwy i odczuwam ta temperature inni nie albo cos organizm tych e3strow nie kocha albo jeszcze cos innego
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Ja po każdym enanie mialem gorączkę czy to apteka czy Under. Zmienilem na cypio lub suste i problem zniknął

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
ooo dziekówka ! jest jakaś wizja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
To akurat nie jest normalne , ciekawe co to za apteka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
Pierwszy szedł Test- Prop 100 Genesis 10x 1 ml (hologram mocno naklejony, ampy ładne dobrze pękaja ) po tel do chłopa mowi ze ta partia idzie 1,5 roku i nikt nie narzeka. A to grubas w temacie .
Wiec od innego chlopa szedł T-Prop MediTech Human Pharmaceuticals Germany 10x 1ml i jak wyzej wszystko ladne jak apteka ampy tez elegant
Niby enen mial byc ok to biore od pierwszego chlopa Testoviron Depot Bayer Schering Paharma Berlin Germany 250 mg 20 amp
i po kazdym cudenku ta goraczka :( chodze z gosciem na silke to na tym testovironie 7 miechów poszedl jak dzik.
Wziął bym ten cypionat lub ta suste ale jak znow wydam hajs i bedzie to samo to sie popłacze


Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2017-12-10 20:23:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
teraz badan nie robilem , kiedyś przed i po metce robiłem wszystko elegancko watroba tesc i te inne
wiadomo po alat aspat ok 140 ale po 5 tyg spadało normy
Jak to wdzicie z tym Cypio lub susta ?



Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2017-12-10 20:27:28

Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2017-12-10 20:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94417 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
czyli chcesz zrobić przejście teraz??
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
no mógł bym spróbować tak wyżej napisał szymon ze gorączkował po enan apteka i ug a cypio i susta spoko
możę by pomogło , na cypio to poprostu chyba kupic i dalej bic bo susta to juz wyzsza połka chyba
Co byście zrobli kończyli poczekali trochę i na innym środku od nowa czy przechodzić ?
Dodam ze chcialem do 15 marca gdzieś lecieć aby bylo to sensowny cykl



Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2017-12-10 20:54:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to już pora na SAA?

Następny temat

trądzik i pierwszy cykl

WHEY premium