SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gojenie tatuażu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1581
Witam. Tatuaż zrobiłem w poniedziałek i w niektórych miejscach zrobiły mi się takie strupy. Jest to tatuaż od palców u stopy do trochę ponad kolano. Wypełniony mam do połowy piszczela, na piszczelu goi się dobrze tylko na stopie na zgięciu zrobiło mi się coś takiego. Jest to zwykły strup czy może jakaś infekcja?

I'm The Best Fighter In The World

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1581
Eh, czytaj wszystkie posty. Wygoiło się i jest ok.
To było osocze które było jak strup zrobiło się dlatego, że nie stosowałem wgl folii. W dzień wycierałem osocze chusteczką dotknięciami nie tarciem. Ale cóż, w nocy zrobiło się coś takiego. :)

I'm The Best Fighter In The World

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
Jakieś dziwne te strupy, nie wyglądają dobrze, dziewczyna ma kwiat na stopie i robiły jej sie strupki, ale to nie wyglądało tak... poza tym albo tak zdjęcie wyszło albo jakiś dziwny barwnik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1581
Chyba mam zbyt głęboko wbity pigment i za bardzo zaorane to miejsce. Ale goi się i wygląda dobrze zobaczymy jak będzie po wygojeniu. :)

I'm The Best Fighter In The World

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
Robiłeś w jakimś profesjonalnym studio? wg mnie kiepsko wygląda to wypełnienie czernią...

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Jest w trakcie gojenia więc nie oceniajmy pochopnie jakości wypełnienia do której również mam wątpliwości. Moim zdaniem takie strupy nie są normalne, zapewne błędy w higienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30023
zapalenie się robi. biały jeleń w kostce + ciepła woda. po umyciu osuszasz papierowym ręcznikiem (przykładając go a nie przeciągając) czekasz 10 minut aż wyschnie i nakładasz alantan plus krem. alantan cienką warstwą. powtarzasz operację co 6h.
a tak poza tym, to strasznie źle wykonana robota. nierówne linie, nierówne wypełnienie. kolega w piwnicy maszynką z allegro robił?

Zmieniony przez - fischerspooner w dniu 2014-02-03 09:38:12

"i'm not sure if man who eats right and doesn't drink can be good in bed" homer simpson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
wygląda jak by zaczynało ropieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1581
Nie no, nie jest źle jak dla mnie. :)

I'm The Best Fighter In The World

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1581
fischerspooner Wcześniej myłem samą wodą. Później dokupiłem to mydło i naprawdę pomogło. :) Zobaczymy jak się zagoi. :) Jak będziecie chcieli to wrzucę zdj.. :)
A i co do Alantana to mam maść.
Co do błędów w higienie to myłem go 3x dziennie i smarowałem Alantanem.

I'm The Best Fighter In The World

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
może od noszenia w budzie sie pewnie podrażniło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1581
Prawie wgl nie chodziłem i nie zakładałem skarpetek. :)

I'm The Best Fighter In The World

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALLEN CARR - Łatwy sposób na rzucenie palenia

Następny temat

Czy to zakwasy?

WHEY premium