Temat został odczytany 101901 razy

Gojenie sie tatuazu!

zgłoś naruszenie
  • dejwidos
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 431
  • Na forum: 11 lat
  • LPA: 7509
Witam! Tydzien temu zrobilem sobie tatuaz na nodze , i wszystko ladnie i pieknie az do momentu kiedy 2 dni temu nie zaczely mi spadac strupki! Odpadaja same , o tatuaz dbam , smaruje 3 ray dziennie alantanem plus czasami przmywam tak jak zalecil czlowiek w studio ale skora po spadnieciu strupka jest jaka taka jakby zwiotczla, nie naciagnieta i nie wiecz czy to normlane ! A i kolor tatuazu po odpadnieciu strupka jest jaky taki niejednolity!! Czy to normalne ??
Szukając szczęścia w zwykłych momentach,nie masz czasu pomysleć, nie widzisz chwil piękna.....
5
1115367980000
zgłoś naruszenie
  • eveline SFD TEAM
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 12835
  • Na forum: 3 lata
  • LPA: 127709
Przygotowanie do zawodów sylwetkowych (kat. bikini fitness) pod okiem Tadeusza Sowińskiego, Wojciecha Jusiela i Agnieszki Nawrockiej:
[http://www.sfd.pl/Agata_Bugorska__PIERWSZY_START__debiuty_2017-t1103905.html]

[https://www.facebook.com/staystrongandbehappy/]
1
1469292104000
zgłoś naruszenie
  • nioonia
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 4311
  • LPA: 16683
a wlasnie, dejwidos a jak to jest z bolem przy gojeniu sie?mozna to czegos przyrownac? ja kiedys chcialabym sobie zrobic na karku malutki tatuaz, ale to bardzo odlegle plany, w sumie to zwykla zachcianka
1
1115376054000
zgłoś naruszenie
  • serekkox
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1741
  • Na forum: 12 lat
  • LPA: 57533
  • Trenuje: 4
Przy gojeniu nie ma zadbego bolu. A ty Dejwidos smaruj dalej maścia i nic sie nie martw.
A ty czasami nie odrywasz tych strupków:>

Zmieniony przez - serekkox w dniu 2005-05-06 12:48:26
We ride together We die together. Bad Boys for life
1
1115376451000
zgłoś naruszenie
  • dejwidos
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 431
  • LPA: 7509
Dzieki serekkox za nadzieje! Nioonia pewnei ze nic nei boli jak sie goi! Serekkox ma racje , jak robia tatauaz tez nie ! A co do strupkow to nie odrywam wlasnie , nawet nie dotykam ! To normlane ze tak narazie jest ? Tatuator mowil ze tatuaz goi sie oklo miesiaca , czyli mam liczyc ze bedzie tak jak u kadego idealnie gladki ladny ??
Szukając szczęścia w zwykłych momentach,nie masz czasu pomysleć, nie widzisz chwil piękna.....
1
1115380351000
zgłoś naruszenie
  • Grasik
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 22600
  • Na forum: 14 lat
  • LPA: 112294
  • Trenuje: Od 1994 r.
i wszystko ladnie i pieknie az do momentu kiedy 2 dni temu nie zaczely mi spadac strupki!

to normalna sprawa - miejsce po wykonaniu tatuażu jest raną -> robią się na nim stroopki, ktoore po pewnym czasie schodzą/odpadają; pamiętaj tylko, by ich nie odrywać (odejdą same) i nawilżać;
kiedy to się stanie, zależy od tempa regeneracji naskoorka/skoory danej osoby
28:06:42:12
That is when the world will end.
2
1115394420000
zgłoś naruszenie
  • MARCEL536
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 470
  • LPA: 4399
Koło mieśiąca?????Jak dobrze oniego zadbasz to nawet w tydzień ci się zagoi.Musisz 3 razy dziennie smarować (ja smarowałem Bepantenem plus)i przed każdym następnym smarowaniem musisz zmyć poprzednio nałożoną warstwę maści wodą z mydłem i delikatnie osuszyć-ja to robiłem przykładając delikatnie papierowe ręczniczki (potem nakładasz znów maść).Umnie strupy schodziły same (przy przemywaniu) po tygodniu-poprostu chodzi oto żeby strupy była cały czas nawilżona i niewyschły (jakby wyschły to mogły by odchodzić z barwnikiem i z dziara była by do poprawy) Co do zmiany koloru to jest to normalne-co do skóry to zczasem też powróci do normalności jak wszystko się już podgoi trochę lepiej.Pamiętaj nieruszaj tych strupków (i jak możesz trzymaj to miejsce nieosłonięte/niezasłaniaj dziary ubraniem)i nieopalaj tego miejsca przez jakieś 6 tygodni potym nawet jak się zagoi.Pozdrawiam (BTW-mógłbyś później wrzucić jakąś fotkę jak to wszystko wyszło)
"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"
1
1115394420000
zgłoś naruszenie
  • Judka
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 10
  • LPA: 63
Dzieki Wam za pomoc !! Fotki beda na poczatku przyszlego tygodnia! Trzymcie sogi za pomoc ! Pozdro!
Judka
1115406032000
zgłoś naruszenie
  • nioonia
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 4311
a ja myslalam ze skoro to jest rana to boli jak kazda inna...?
1
1115455934000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
no to w takim razie odradzam Ci stanowczo jezeli tak bardzo boisz się bólu ugryzienia komara, i nie zrobisz sobie tatuażu bo boisz się ze cie bedzie bolało hehehehehehe
1
1115462665000
zgłoś naruszenie
  • nioonia
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 4311
kloper to chyba naturalne ze sie boje, pewnie bardziej bym sie bala bo psychicznie bym sie na to nastawila niz by to naprawde bolalo ale czemu sie smiejesz z tego co pisze? nie robilam sobie nigdy tatuzu wiec sie pytam i tak na przyszlo PRZESTAN sie wysmiewac z innych bo to zle o tobie swiadczy pozdro
2
1115468161000
zgłoś naruszenie
  • Grasik
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 22600
  • Na forum: 14 lat
  • LPA: 112294
  • Trenuje: Od 1994 r.
skoro tak się obawiasz, to zastanoow się dobrze nad swoją decyzją - zdarzały się przypadki, że mimo iż tattoos nie był skończony, delikwent uciekał spod maszynki ze słowani "to ja dziękooję - tyle jooż wystarczy";
bool jest kwestią indywidualną - zależy nie tylko od miejsca, ale od progu boolowego, jaki dana osoba posiada
28:06:42:12
That is when the world will end.
1115574521000