SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Gofry dla pakerów

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71115

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 938 Napisanych postów 2740 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7689
Patryk20
No fakt z twarogiem 100 razy lepsze, ja robię:
100g owsianych
100g twarogu
3 jaja
trochę mleka, rodzynek
wkrajam w to banana
2 łyżki kakao
i daje pare kropel olejku waniliowego
I do pracy jak dla mnie najsmaczniejszy posiłek ;)

Zmieniony przez - Patryk20 w dniu 2013-11-27 12:19:49

fajna opcja

Zapraszam do swojego bloga w kuchni SFD-http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni_-t1077115.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 341
Przepis majstersztyk nareszcie jakaś forma w której płatki owsiane mogę jeść bez katowania siebie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2906
Ten sam problem mialem i ja, dlatego teraz tylko gofry! Praktycznie codziennie wchodza i o dziwo sie nie nudza. Czasem mocniej podpieke, zeby byly chrupiace
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1377
Zrobilem te gofry tak jak w przepisie i jak na zdrowy posilek sa pyszne
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 15651
genialne wyszly :D! dzieki
znow odswiezam ale chyba sie przyda innym :D

Zmieniony przez - inshon w dniu 10/15/2017 9:26:42 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy shake po treningu!

Następny temat

Pierś w sosie cebulowym

Akop Szostak wraca do MMA! Akop Szostak wraca do MMA! Cytrulina wspomaga anabolizm! Cytrulina wspomaga anabolizm! 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION